DeathAdder vs Glorious Model O vs SS Rival 5

Bütçe
600

sefaeddz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I3-12100F
GIGABYTE H610M-H
XFX RX-570
16GB RIPJAWS 3000MHZ RAM
THERMALTAKE LITEPOWER 550W PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba;

Bu üç mouse arasında kaldım. Sizce seçimim ne yönde olmalı?

FPS oyunları (PUBG-Rust-) oynuyorum ve sprey çok atıyorum o yüzden mouse benim için önemli.
Şu anki farem Corsair Harpoon çok küçük geldiği için değiştiriyorum.

Dostum bende DeathAdder Chroma V1 mouse var. PUBG, CS:GO gibi oyunlar da DeathAdder'ı kullanıyorum gündelik kullanımda Logitech G603 kullanıyorum. FPS oyunları oynayacaksan tutuş açısından süper bir mouse. Büyük ellere çok rahat oturuyor ve kolay sprey atılıyor. Herkesin el büyüklüğüne göre değişir mouse seçimi. Kullanmadığım için Glorious ve SS Rival 5 hakkında bilgi sahibi değilim. Ben bu yorumu DeathAdder kullanıcısı olarak yaptım. Kablosuz mouse olarak düşünürsen Logitech G603'e de bakabilirsin. High Mod'a aldığında gecikmesi 1Ms'e düşüyor. Low Mod'da 8ms oluyor pili az harcasın diye.

Teşekkür ederim yorumun için, aslında razer daha avantajlı gibi duruyor fiyat açısından ama ss rival 5 çok güzel duruyor

Teşekkür ederim yorumun için, aslında Razer daha avantajlı gibi duruyor fiyat açısından ama SS Rival 5 çok güzel duruyor.

Rica ederim. Ben görünüşten çok işlevine bakan bir insanım. Zaten senden başkası da görünüşüne bakmayacak Mouse'nin değil mi? 😂

@Timucin_34
Razer Deathadder v2 nin beyaz olanı varmı varsa link atabilirmisin ?

Arkadaşlar merhaba;

Bu üç mouse arasında kaldım. Sizce seçimim ne yönde olmalı?

FPS oyunları (PUBG-Rust-) oynuyorum ve sprey çok atıyorum o yüzden mouse benim için önemli.
Şu anki farem Corsair Harpoon çok küçük geldiği için değiştiriyorum.

Glorious çok hafif bir mouse, ve çok hızlı. Sensörü aşırı kaliteli, tuşları da normal. DeathAdder'ın sensörü çok hızlı refleksif hareketlere pek uygun değil. Ama tuşları çok kalitelidir, Rival 5 ise sensörü ve tuşları orta kalitede bir mouse. Eğer FPS oyuncusuysan Glorious öneririm.

Glorious çok hafif bir mouse, ve çok hızlı. Sensörü aşırı kaliteli, tuşları da normal. DeathAdder'ın sensörü çok hızlı refleksif hareketlere pek uygun değil. Ama tuşları çok kalitelidir, Rival 5 ise sensörü ve tuşları orta kalitede bir mouse. Eğer FPS oyuncusuysan Glorious öneririm.
Model O´nun sensörü çok kaliteli falan değil. İPS olarak DV2 hepsinden iyi. En hızlı çevirmeyi en iyi o algılar. Fakat herşey sensör değildir. Model O artık eskidi, özellikle Hyperx Haste gibi bir fare varken Model O almak aşırı saçma. Sensör, kablo, skatez ve özellikle de switch kalitesi olarak Haste daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı