Decathlon kıyafet önerisi

Lukerno

Decapat
Decathlon'dan daha önce alışveriş yapmadım. Kalıplarını ve kumaşlarını bilmiyorum. Spor salonu için şort ve tişört arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Beden ölçülerine web sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. DOMYOS için kalıpları standart, ne çok dar ne çok geniş diyebilirim. Şort içerisine ayrıca kalenji boxer almayı ihmal etmeyin. Aktivite sırasında pamuklu boxer kullanmayın.

Beden ölçülerine web sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. DOMYOS için kalıpları standart, ne çok dar ne çok geniş diyebilirim. Şort içerisine ayrıca kalenji boxer almayı ihmal etmeyin. Aktivite sırasında pamuklu boxer kullanmayın.

Ayakkabı bu ayakkabı hakkında bilgin var mı?

Ayakkabı bu ayakkabı hakkında bilgin var mı?
Bilgim var, koşu kategorisinde en ucuz ayakkabılarından biri. Oldukça hafif ve giriş seviyesinde bir ayakkabı. Rahat ederseniz sağlam ayakkabıdır. Bir kaç ay önce 120 liraya satılıyordu. Koşuya yeni başlayanlara ya da yürüyüş yapacağım diyenlere al dene dediğim ayakkabılardan biri.

Bilgim var, koşu kategorisinde en ucuz ayakkabılarından biri. Oldukça hafif ve giriş seviyesinde bir ayakkabı. Rahat ederseniz sağlam ayakkabıdır. Bir kaç ay önce 120 liraya satılıyordu. Koşuya yeni başlayanlara ya da yürüyüş yapacağım diyenlere al dene dediğim ayakkabılardan biri.
Siz kullandınız mı ? yorumlar da bazıları dar diyor öne göre sipariş vereceğim de.

Siz kullandınız mı ? yorumlar da bazıları dar diyor öne göre sipariş vereceğim de.
Kullandım, belki 50 km kadar koştum sonrasında apartman kapısında ekmeğe giderken hazır olarak beklettiğim ayakkabı olarak duruyor. Sağlam olduğundan eminim, 46 ayak numaram ve dakikada 5 pace ile koşuyorum, buna rağmen dayandı.

Kullandım, belki 50 km kadar koştum sonrasında apartman kapısında ekmeğe giderken hazır olarak beklettiğim ayakkabı olarak duruyor. Sağlam olduğundan eminim, 46 ayak numaram ve dakikada 5 pace ile koşuyorum, buna rağmen dayandı.
Bu şekilde liste hazırladım önermediğiniz bir ürün ya da farklı bir marka önereceğiniz ürün var mı?
a.png
Opera Anlık Görüntü_2022-05-15_181041_www.decathlon.com.tr.png

@Lukerno Başlangıç için gayet uygun. Farklı ürün önerebilirim ancak bütçeyi arttırmak zorunda kalabilirsiniz, decathlon bu konuda f/p dengesini güzel sağlıyor. Uygun olduğu gibi ürünleri kaliteli, endişe etmeyin. Çorap kumaş yapısından dolayı kaşıntı yapabilir, çoraplarını beğenmiyorum. Şortun uzun ve geniş kesimli olması beni çok rahatsız ediyor. Rahat edebileceğinizi düşünüyorsanız alın. Ancak salon egzersizleri için olması gereken bunlar.

@Lukerno başlangıç için gayet uygun. Farklı ürün önerebilirim ancak bütçeyi arttırmak zorunda kalabilirsiniz, Decathlon bu konuda F/P dengesini güzel sağlıyor. Uygun olduğu gibi ürünleri kaliteli, endişe etmeyin. Çorap kumaş yapısından dolayı kaşıntı yapabilir, çoraplarını beğenmiyorum. Şortun uzun ve geniş kesimli olması beni çok rahatsız ediyor. Rahat edebileceğinizi düşünüyorsanız alın. Ancak salon egzersizleri için olması gereken bunlar.

Peki bütçeyi artırırsak neler önerebilirsiniz. Açıkçası geniş ve uzun ürünlerden pek hoşlanmıyorum. Normal beden olursa daha iyi olur.

Geri
Yukarı