Decathlon Türkiye'den zam yağmuru

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ekmeği dolarla mı alıyorsun ?
Evet ben bu ekmeği 1 dolara alıyorum.

ABD-Ekmek-Fiyatı.jpg

Olayını anlamadın ama bu ürünler yurtdışında her seferinde indirim uygulanan ürünler bakınız: Tentes et abris | Camping - Bivouac | Decathlon
Adamlar %20 indirim uygulamış. Decathlon Türkiye hiçbir zaman buradaki ürünleri için indirim yapmıyor.
Neden acaba? Dolar arttığı için olabilir mi? Ekonomi kötüye gidiyor indirim diyorsun. Fransa'nın ekonomisini biliyorsundur umarım.

Global bir firma sadece belli bir ülkeye indirim yapıyorsa boykot ederim ürün almam olay tamamen bundan ibaret. Bugünün kuruna +18KDV'sine bile antik kuntin vergi de gelse aradaki zam miktarını eleştiriyorum sen bana normal diyorsun hala :D

Ben almamaya karar verdim siz dilediğinizi yapabilirsiniz. Zamları eleştiriyorum adamlar bana normal diyor hala :D

Global bir firma sadece belli bir ülkeye indirim yapıyorsa boykot ederim ürün almam olay tamamen bundan ibaret. Bugünün kuruna +18KDV'sine bile antik kuntin vergi de gelse aradaki zam miktarını eleştiriyorum sen bana normal diyorsun hala :D

Ben almamaya karar verdim siz dilediğinizi yapabilirsiniz. Zamları eleştiriyorum adamlar bana normal diyor hala :D
Almayabilirsin. Marka bir şey kaybetmez. Devlet kaybeder. 🙂

Geçen yaz aldığımız çadır 490 TL iken şu an 620 TL 3 Kişilik Çadır - Arpenaz Fresh&Black... (decathlon.com.tr)
Demir kupa 32 TL iken 40 TL Kamp Paslanmaz Çelik Bardak -... (decathlon.com.tr)
Sandalyeler 90-95 TL iken 115 TL Katlanır Kamp Sandalyesi - Mavi... (decathlon.com.tr)

Bundan sonraki dönemlerde, Decathlon'dan alışveriş yapmamaya karar verdim. Dolar yükselse dahi her yaz bu kadar zam yapmaları ciddi manada fazla.
Vay be birde şimdiki fiyatlara bak..

Yeni konular

Geri
Yukarı