Decathlon Türkiye'nin LGBT paylaşımı ve olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada aslını bilmeyen, "geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez." yani; "Devletin dini İslamdır" ibaresi ile bu devlet Nisan 1928'e kadar yönetildi.

Benim geçmişim Osmanlı'dan da öncesine dayanıyor ve o geçmişte İslam diye bir şey yok. Zaten başımıza ne geldiyse Arap'ın adetlerini din diye kabul ettikten sonra geldi. Ondan sonra burnumuz dışkıdan çıkmadı.

Konuyu ben kitlemiş gibi oldum yav. Ben kitlemedim. Açtım, iki kelam daha yazıcam, son mesajlar kapanışa...

Son düzenleme:
@thesunset İşin işine dini katacaksan ondan vazgeç, sınıfta kalırsın. Bir de inanmıyorsan saygı duy saçmalığı var, senin dinin inanmayanlara saygısı var mı? Yok. Bunu tartışmak yeri ve zamanı olmadığı için başka bir şey demiyorum.

Gerçekten Türklüğü islamiyete bağlayan kesimden nefret ediyorum. Binlerce yıldır soyumuz var, bir insan hiç mi araştırmaz? Moğol dönemi bile yeterli bunu görmek için, madem ilk taptığımız şeyleri merak ediyorsunuz. Kısaca ateş ve bunun ile benzer her şey güneş vb. Ne zaman sömürmeyi seven Arap'ların eline düştük o zaman bütün gücümüzü kaybettik, ancak Arap'lar bize bunu göstermeyip güçlüymüşüz gibi davrandı. Gel gör ki şu anda dünyadan paslanmak istenen bir milletiz, neden mi? Arap'lar bizi güzelce sömürdü ve kı*ımıza tekmeyi bastı. Sonrasında ise yalnız kaldık ve onların verdiği kitabı kutsal varsayıp bu hale geldik. Gelişmiyor isek bunun sebebi bir kitap ile ülkenin yönetilmesidir, halk veya mantık yönetimi olsa idi çok çok daha gelişirdik. Din ile ilgili konuşmayayım konuşmayayım dedim ama yeter artık, saygı istiyor isen dinleri katmaman gerektiğini anla be!

Tarihim diye övündüğü şeyin daha ne olduğunu bilmiyor :D Osmanlı döneminin arka sokaklarında dönen olayları bilmiyorsun herhalde. Oğlancılık mı dersin, sübyancılık mı dersin, içki mi dersin, kumar mı dersin. Vur patlasın çal oynasın. :D

Okulda öğretmezler bunları evladım :D

Sizin bu ülkeye ne faydanız oldu uzay teknolojileri ürettiniz de İslam dini yasak mı koydu, olağan üstü başarılarınız oldu da Kur-an yasak mı getirdi?

Evet. Dinler bu milletin gelişmesinin önündeki en büyük engellerden biri olmuştur. Osmanlı'nın çökmesine sebep olan şeylerden biri de Şeyhülislam değil midir?

Rasathane yıkanlardan çok da bilim beklememek lazım.

Karşıt bir görüş de gelince kapatacağım konuyu. Sonra faşo ağa diyorlar bana.

Ben doğru bildiğimi söylerim, ateist olanın da aklı var neye inanıp inanmadığı beni alakadar etmez, benim söylemlerim onun inancını etkilemez zaten.

Benim dinim kimseyi zorla bir baskı altına almadı gerçeği söyler sadece. İnanmayanlar da inandıkları şey için saygı duyulmasını bekliyor ama o nasıl olucak?

Ondan sonra burnumuz dışkıdan çıkmadı.
O sizin burnunuzzdur hocam, çok şükür benim öyle bir sorunum yok.

@thesunset sizi alakadar etmez ise insanlara pislikten kurtulun diyemezsiniz. Siz kimsiniz, hangi hakla insanların hayatına pislik diyorsunuz.
Bir de pislik dediğiniz insanlardan saygı bekliyorsunuz.

Farklı düşüncelere saygı duymuyorsanız kendi görüşünüz için insanlardan saygı bekleyemezsiniz. Saygı karşılıklı olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı