Deceit maçtan sonra oyundan atıyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Deceit oynuyorum maç bitiyor ve sonra oyundan atıyor hata verip. Genel bir sorun mu bu çözümü var mı? Söylerseniz çok sevinirim.

Herhangi bir hata kodu veriyor mu? Discord'larında yardım alman daha iyi olur bir de. Eğer kullanıyorsan. Join the Deceit Discord Server!
Türk yetkililer de olduğu için kolay yardım alabilirsin.

Dostum evet hata veriyor ama şu an hata kodunu unuttum :( Discord kullanıyorum zaten sunucularına girmişim oradan yardım almayı deneyeceğim. Peki başka çözüm yolları var mı?

Dostum evet hata veriyor ama şu an hata kodunu unuttum :( Discord kullanıyorum zaten sunucularına girmişim oradan yardım almayı deneyeceğim. Peki başka çözüm yolları var mı?
Hata kodu olmadan pek yok gibi. Hata koduyla zaten sorunun ne olduğunu anlıyorlar direkt. Genel bir sorun ise de söylüyorlar.

Hata kodu olmadan pek yok gibi. Hata koduyla zaten sorunun ne olduğunu anlıyorlar direkt. Genel bir sorun ise de söylüyorlar.
Tamam hocam zaten maçtan sonra %90 ihtimal hata veriyor bazen ise sadece donup siyah ekran oluyor hata falanda vermiyor.

Dostum sunucunun Support kısmında bir oyuncu error kodunu atmış bende de aynısı oluyor. Deceit has stopped working.Hatanın adı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı