Dedemin son günleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KırAtlıLiberal

Hectopat
Ben son günlerim olduğunu bilsem hastane penceresinden dışarı bakmak ve düşünmek, yazmak, okumak dışında bir şey yapmak istemezdim. Dedene açıkca sor ne yapmak istediğini bence bir daha bunu hiç yapamayacaksın çünkü.
Mekke'ye götürün. Onu çok mutlu edersiniz.
Sayılı günlerini arap çöllerini gezmek için kimse harcamak istemez sanırım.

Okan [GoofroaN]

Hectopat
Ben son günlerim olduğunu bilsem hastane penceresinden dışarı bakmak ve düşünmek, yazmak, okumak dışında bir şey yapmak istemezdim. Dedene açıkca sor ne yapmak istediğini bence bir daha bunu hiç yapamayacaksın çünkü.

Sayılı günlerini arap çöllerini gezmek için kimse harcamak istemez sanırım.
Sen ne diyorsun ?

NAHİN LOONGEE

Picopat
Yer
ARKANUM 🖤♥️
Dedem bir hastalıktan dolayı son günleri, onu sürpriz yaşanığına bir kez daha şükretsin istiyorum ona özel ne yapabilirim? :(
Benim çocukluk arkadaşım ilik kanserinden öldü. Uzun süre hastanede kaldı ve öldü. Yanında olamadım. Arkadaşım nedensiz yere küsmüştü. Kendisine sordum neden diye, bir şey demedi. Hep kaçtı benden... Sonra benimle barışmak istedi, ben istemedim. Çok üzülüyorum şimdi, keşke barışsaydım ve beraber vakit geçirseydim. Bilir miydim, arkadaşımın kanser olacağını?

Çok zor kesinlikle. Dedenizin sizden istediği son isteğini sorun. Sevdiği şeyleri birlikte yapın. Fotoğraf albümlerine birlikte bakın. Dedenizin askerlik anılarını anlatmasını isteyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı