Elektronik Deepcool AK620 CPU soğutucu 1100 TL

myasins

Kilopat
Noctua D15 gücünde bir soğutucu.
Prime üyesi iseniz kargo bedava 50 TL'de indirim var. Aşağı yukarı 1100 TL'ye geliyor.
Ben aldım 1 haftada geldi fiyatına göre bayağı iyi tavsiye ederim.
İncelemesini bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deepcool AK620 CPU hava soğutucu, 6 ısı borusu, çift kule, 2 X 120mm fan, LGA1700 uyumlu DEEPCOOL AK620 CPU Hava Soğutucu, 6 Isı Borusu, Çift Kule, 2 x 120mm Fan, LGA1700 uyumlu : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerine az daha ekleyin sıvı soğutma alın.

Üzerine az daha ekleyip alacağınız bütün sıvı soğutuculardan daha güçlü bir soğutucu!
Tabii AK620'den performanslı olsun diye bir sıvı soğutucuya 4000 TL verecekseniz orasını bilemeyeceğim.

Noctua D15 gücünde bir soğutucu.
Prime üyesi iseniz kargo bedava 50 TL'de indirim var. Aşağı yukarı 1100 TL'ye geliyor.
Ben aldım 1 haftada geldi fiyatına göre bayağı iyi tavsiye ederim.
İncelemesini bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deepcool AK620 CPU hava soğutucu, 6 ısı borusu, çift kule, 2 X 120mm fan, LGA1700 uyumlu DEEPCOOL AK620 CPU Hava Soğutucu, 6 Isı Borusu, Çift Kule, 2 x 120mm Fan, LGA1700 uyumlu : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Üçüncü fan takılıp kullanılırsa cillop gibi soğutucu olur😋

Üzerine az daha ekleyip alacağınız bütün sıvı soğutuculardan daha güçlü bir soğutucu!
Tabii AK620'den performanslı olsun diye bir sıvı soğutucuya 4000 TL verecekseniz orasını bilemeyeceğim.

Şuraya test sonuçlarını koyuyorum!
Az daha ekleyip daha iyisini nasıl alacağınızı anlatırsanız daha iyi anlarız.

Xigmatek gaia fazlasıyla işimi görüryor. Sisteme overclock yapıp ortalığı yakıyorsan sağlam sistemin ve paran vardır. Bir zahmet git adam gibi sıvı soğutma al.

Yok sen az daha ekleyip bundan daha iyi performans veren sıvı soğutma nasıl alınıyor onu bir izah et önce !
Noctua d15
Deepcool ak620
Be quiet dark rock pro 4
Gibi soğutucular sıvı soğutucuların bir çoğundan daha güçlüdür sistemi cayır cayır yaksanda bu soğutucularla sistem kapanmaz!
Yorum yapmadan önce keşke biraz araştırıp incelenizde böyle rezil olmasanız!
Sizin gibi cahiller yüzünden insanın burda gelip millete iyi bir ürünü tavsiye edeside gelmiyor!
Gelmişsin gaia yla kıyaslıyorsun ...

Xigmatek gaia fazlasıyla işimi görüryor. Sisteme overclock yapıp ortalığı yakıyorsan sağlam sistemin ve paran vardır. Bir zahmet git adam gibi sıvı soğutma al

Çok şükür bir radyatöre 1100 TL verecek kadar mal değilim. Üzerine az daha ekleyin sıvı soğutma alın.
Radyatörün ne demek olduğunu bilmeyen masum köylü. Heatsink ile radiator, birbirinden farklı iki şey. Yani kendi deyiminle sıvı soğutma almaya mallık dedin. Çünkü AK620'de heatsink var, radyatör değil.

Geri
Yukarı