DeepCool Kasanın fanlarının ışıkları yanıp sönüyor

yunus00111

Femtopat
Daha fazla  
Bugün internetten sipariş verdiğim kasa elime ulaştı fakat kasayı çalıştırınca önünde 3 arkasında da 1 tane olan fanların hepsi yanıp sönüyor. Normalde renk değiştirmesi lazım ama şu an mavide stabil ve hızlıca yanıp sönüyor sorun nedir acaba?
Kasa markası: DeepCool.

Hocam aynı kasa bende de var. Kasa rgb değil, tek renk mavi yanıyor zaten ama yanıp sönme olayını ben de çözemedim.

Merhaba. Sadece kasanın en arkasındaki fanı biostan pwm moduna alınca bende de ışıkların yanıp sönmesi sorunu çözüldü ancak fan çok sesli çalışıyor. Sessiz moda alsam da hızı değişmiyor. Yıllarca bozuk fanlı hp laptopu çektikten sonra rahat bir nefes alırım dedim yine olmadı. :)
Başkaları da aynı dert sebebiyle fan çoklayıcı alarak sorunu çözmüş ancak ''fan çoklayıcıyla tüm fanlar pwm modunda çalışıyor'' gibi şeyler yazan vardı. Pwm modunda da gördüğüm kadarıyla sesli çalışıyor. Çoklayıcıyı alınca da sesli çalışacaksa ne anlamı var ki? Direkt biostan kablosuz çözülüyor zaten ışık sorunu. Ben mi yanlış anladım yoksa?
Bir de rusça bilen varsa bu soruna değinen şöyle bir video buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba. Sadece kasanın en arkasındaki fanı biostan pwm moduna alınca bende de ışıkların yanıp sönmesi sorunu çözüldü ancak fan çok sesli çalışıyor. Sessiz moda alsam da hızı değişmiyor. Yıllarca bozuk fanlı hp laptopu çektikten sonra rahat bir nefes alırım dedim yine olmadı. :)
Başkaları da aynı dert sebebiyle fan çoklayıcı alarak sorunu çözmüş ancak ''fan çoklayıcıyla tüm fanlar pwm modunda çalışıyor'' gibi şeyler yazan vardı. Pwm modunda da gördüğüm kadarıyla sesli çalışıyor. Çoklayıcıyı alınca da sesli çalışacaksa ne anlamı var ki? Direkt biostan kablosuz çözülüyor zaten ışık sorunu. Ben mi yanlış anladım yoksa?
Bir de rusça bilen varsa bu soruna değinen şöyle bir video buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben iade ettim hocam imkanın varsa sende et bence o fanlar sıkıntı çünkü sürekli kendini 3 saniyede bir yeniden başlatmaya çalışıp kapanan bir cihazmış gibi düşünün.

Geri
Yukarı