Elektronik DeepCool LE500 Marrs 240mm Sıvı Soğutma 1489 TL

Arada ciddi bir fiyat farkı var. Bunu da hesaba katmak lazım. İşlemciye göre forumda zaten hava soğutmalar öneriyoruz. Ama sıvı soğutma niyeti olan, işlemci yükseltmesi yapacak olan, belirli bir kalitede ürün arayışında olan kimseler varsa DeepCool'un bu ürünü alınabilir.
Doğrudur hocam fiyat farkı var ama ben arada kaldım eğer performansı ve sesi SE-224 kadar veya daha iyi ise kasada daha hoş gözükeceği için DeepCool'u almayı düşünüyorum.

Doğrudur hocam fiyat farkı var ama ben arada kaldım eğer performansı ve sesi SE-224 kadar veya daha iyi ise kasada daha hoş gözükeceği için DeepCool'u almayı düşünüyorum.
SE-224'ün mevcut fanlarının ses yaptığı bilinen bir durum. Buna ekstra fan takarak ya da devir düşürerek çözüm üretebilirsiniz ama AIO bir sıvı soğutmada radyatör ve fan yapısı olduğu için bu devir düşümleri daha başarılı oluyor. Bu soğutucuda da yine sessizlik odaklı bir ayarlama yaptığınızda SE-224'ün standart halinden daha iyi sonuç elde edersiniz tabii.

Ürün aşırı artış görmeyerek yeniden stoklara girdi. Bilginize.

Son düzenleme:
Keşke bilgisayarı alırken zamanında alsaydım. Şimdilerde piyasada bulunmuyor. Hem uygun hem sessiz hem de performanslı. Bir daha ne zaman getirirler, kaça satılır, Allah bilir.

Geri
Yukarı