Elektronik DeepCool LS720 Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle Tebilon stoklarında

Hocam sizde Cinebench testinde sıcaklık farkı oluştu mu?

2 derece Cinebench r23. ama ses seviyesi dersen LT720 stock fanlar Sickleflow v2'den abartmıyorum 2 kat daha fazla sesli çalışıyor, belki daha fazla 2 kattan çok net.

2 derece Cinebench r23. ama ses seviyesi dersen LT720 stock fanlar Sickleflow v2'den abartmıyorum 2 kat daha fazla sesli çalışıyor, belki daha fazla 2 kattan çok net.

Kasada rezonansı duyuyor musunuz kasam NZXT H7 önüne 3 tane yeni fan alacağım masrafa girmek yerine FC120LERi takabilirim diye düşünüyorum.

Kasada rezonansı duyuyor musunuz kasam NZXT H7 önüne 3 tane yeni fan alacağım masrafa girmek yerine FC120LERi takabilirim diye düşünüyorum.

Mantıklı hareket olur. Ama dediğim gibi öne takacağın bu stok FC120 fanları kesinlikle RPM değerini kontrol et ve seni rahatsız etmeyen ses seviyesini tepe değer olarak sabitle. O şekilde kullanabilirsin. Hava akışını düşünme %50 seviyesinde bile iyi hava akışı sağlıyor fanlar. Pompa sesi yok gibi pump header performance BIOS modu seçiliyken. Herhangi bir titreme sesi falanda duymadım. Fanlar ise dediğim şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı