Elektronik DeepCool LT520 240mm Sıvı Soğutma 2499 TL

Ben pompa başlığına dikkat çektim, radyatör ayrı bir konu hocam. Evet Arctic radyatörleri çok kalın. Onu da alamıyoruz itx veya sff kasalara..
Temelde bir yerden verip diğer taraftan alınmış oluyor. 😅 Ama gerçekten ITX sistemler için uygun parçalar bulmak hele hele TR'de çok sıkıntı. Hoş globalde de öncelikler daha çok ATX boyutlarını kapsıyor.

Temelde bir yerden verip diğer taraftan alınmış oluyor. 😅 Ama gerçekten ITX sistemler için uygun parçalar bulmak hele hele TR'de çok sıkıntı. Hoş globalde de öncelikler daha çok ATX boyutlarını kapsıyor.
Hocam ben Arctic soğutucu alınmalıdır uyum-boyut açısından demiyorum. Pompa başlığını Arctic gibi yapın diyorum firmalara. :)

K240'ları falan geçiyordu galiba bu pompanın büyük olması dışında sorunu yok. Tasarımı da yenir.

Yakın zamanda arctic 360mm 2600₺, Nzxt X73 2800₺ Satıldı. Bence fiyat çokta iyi değil. Amazon Germany üzerinden tekrar Arctic indirimi görülebilir. Ayrıca Th360 tarzında 360mm soğutmalar bu fiyatlara düşüyor. Bence bekleme durumu olanlar beklemeli.

Yakın zamanda Arctic 360mm 2600₺, NZXT X73 2800₺ Satıldı. Bence fiyat çok da iyi değil. Amazon Germany üzerinden tekrar Arctic indirimi görülebilir. Ayrıca TH360 tarzında 360mm soğutmalar bu fiyatlara düşüyor. Bence bekleme durumu olanlar beklemeli.
Konuyu incelerseniz ürünün performansı hakkında incelemeler mevcut.

1674075743988.png
2.JPG

Ürünün boyutlarına göre sunduğu performans 360mm'lik soğutucuları geçebiliyor. Ayrıca konuda da yazıldığı üzere Arctic LF II kalın radyatöre sahip bir ürün ve her kasaya sığmıyor. Yine aynı şekilde 360mm'lik soğutucuları kasalarının önünde konumlandırmak istemeyen kullanıcılar mevcut. Soğutucuyu geniş şekilde ele almanız lazım.

Son düzenleme:
Konuyu incelerseniz ürünün performansı hakkında incelemeler mevcut.

Eki Görüntüle 1637486Eki Görüntüle 1637491

Ürünün boyutlarına göre sunduğu performans 360mm'lik soğutucuları geçebiliyor. Ayrıca konuda da yazdığı üzere Arctic LF II kalın radyatöre sahip bir ürün ve her kasaya sığmıyor. Yine aynı şekilde 360mm'lik soğutucuları kasalarının önünde konumlandırmak istemeyen kullanıcılar mevcut. Soğutucuyu geniş şekilde ele almanız lazım.
Tabiki kasasına 360mm sığmayana hitap etmiyor benim söylediklerim. Ayrıca incelemelerde fena performans vermediğinide kabul ediyorum.

Ama kasası Arctic ve Nzxt tarzı 360mmlik destekleyen ve beklemeyi sorun etmeyecek arkadaşların beklemesi gerektiği kanaatindeyim.

Tasarımı çok güzelmiş. Ama fiyatı biraz tuzlu geldi ekonomi sağ olsun.

Fanların statik basıncı çok iyi.

Hocam ben Arctic soğutucu alınmalıdır uyum-boyut açısından demiyorum. Pompa başlığını Arctic gibi yapın diyorum firmalara. :)

Pompası herhangi bir sıkıntı taşımıyor Arctic'in ama şekilsiz görünümü güzel değil performanslı bir ürün yapıyorsan cimrilik yapmadan pompa şeklinde güzel yap.

Son düzenleme:
360lık aioları nasıl geçiyor merak ettim pompası mı çok iyi? Hava soğutmaya bakıyordum deep cool AS500 plus gördüm oda noctuaları geçiyor testlerde falan hep, nedense inanasım gelmedi testlere başta sonra baktım baya test doğru olunca biraz ikna oldum. 😅

Geri
Yukarı