DeepFreeze kurmak sisteme zarar verir mi ?

SorryForDeadYou

Hectopat
Yer
Konya
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımın temiz ve düzenli kalmasını istiyorum. DeepFreeze diye bir program var. Ben bu programı sistemime format attıktan sonra kursam herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?

H

Hastai

Ziyaretçi
DeepFreeze iyi de bilgisayarınıza en ufak bir şey kurmak istediğinizde açıp kapatmanız gerekecek. Zor olmaz mı?

denix_07

Hectopat
Yer
Alanya, Antalya
DeepFreeze iyi de bilgisayarınıza en ufak bir şey kurmak istediğinizde açıp kapatmanız gerekecek. Zor olmaz mı?
Aynen,DeepFreeze kurmanızı tavsiye etmiyorum.Dün DeepFreeze yüklü bir pc'ye format atmaya kalkıştım,yeniden başlatınca deepfreeze buna engel oldu.Bu durumda DeepFreeze yüklemenize olumlu bakmıyorum.

KS
SorryForDeadYou

SorryForDeadYou

Hectopat
Yer
Konya

Zor olmaz bana göre çünkü bu tür işlerle ilgilenmeyi çok seviyorum. Sisteme bir zararı olur mu diye sordum ?

Aynen,DeepFreeze kurmanızı tavsiye etmiyorum.Dün DeepFreeze yüklü bir pc'ye format atmaya kalkıştım,yeniden başlatınca deepfreeze buna engel oldu.Bu durumda DeepFreeze yüklemenize olumlu bakmıyorum.

Ben format attıktan sonra kuracağım. Şöyle yapacağım. Format attıktan sonra gerekli programları yükleyip (Örn: Cclener , antivirüs programı) oyunları falan yüklemeyi bitirip, sistemi temizleyeceğim Cclener programı ile ondan sonra mis gibi kullanacağım bilgisayarımı. Düşüncem buydu.

albaywolf

Kilopat
Ev kullanıcısı için çok gereksiz hiç tavsiye etmem. Ayrıca Deep Freeze kullanacaksanız CCleaner ile ne işiniz var?

illaedeb1

Hectopat
Yer
Çanakkale
Sisteme hiç bir zarar vermez. Ben 5 yıldır kullanıyorum. İstersen C: D: gibi disk bölümlerine de ayırıp birine kurup diğerine kurmaya bilirsin. Virüs ler den de korumuş olur.

KS
SorryForDeadYou

SorryForDeadYou

Hectopat
Yer
Konya
Ev kullanıcısı için çok gereksiz hiç tavsiye etmem. Ayrıca Deep Freeze kullanacaksanız CCleaner ile ne işiniz var?

Hayır o anlamda söylemedim. İnternetten indirdirilen programları temizledikten sonra o programı kaldıracağım zaten. İnternetin gezinme geçmişini falan yani.

mstfanar

Hectopat
Hayır o anlamda söylemedim. İnternetten indirdirilen programları temizledikten sonra o programı kaldıracağım zaten. İnternetin gezinme geçmişini falan yani.
Tamam işte DeepFreeze kurunca CCleaner gibi programa ne gerek var? Bilgisayara reset attığınızda zaten önceki haline dönüyor her şey.

KS
SorryForDeadYou

SorryForDeadYou

Hectopat
Yer
Konya
Tamam işte DeepFreeze kurunca CCleaner gibi programa ne gerek var? Bilgisayara reset attığınızda zaten önceki haline dönüyor her şey.

Anlatamadım galiba olayı. İnternetten indirmeleri falan yaptıktan sonra bu program ile temizleyip sistemi ondan sonra deepfreze'yi etkinleştirceğim.

Yukarı