"Default Radeon WattMan settings have been restored due to unexpected System failure" hatası

1903Eagle

Decapat
Daha fazla  
"Default Radeon WattMan settings have been restored due to unexpected System failure" yani: Beklenmeyen sistem arızası nedeniyle varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi bildirimi geldi AMD Radeon tarafından. Bu ne demek oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock denemesinde bulundun mu?
Hayır fakat Msi Afterburnera girip çıkarken acaba elim kaydı da yanlışlıkla bir ayarla mı oynadım diye düşündüm MsiAfterburnerden ayarları sıfırlaya bastım bilgisayarı kapadım ve yeniden açtım bu kez öyle bir bildirimle karşılaşmadım.

Overclock denemesinde bulundun mu, hangi ekran kartını kullanıyorsun.
Rx570

Son düzenleme:
Hayır fakat MSI Afterburner'a girip çıkarken acaba elim kaydı da yanlışlıkla bir ayarla mı oynadım diye düşündüm MSI Afterburner'den ayarları sıfırlaya bastım bilgisayarı kapadım ve yeniden açtım bu kez öyle bir bildirimle karşılaşmadım.

RX570.

Bildiğim kadarıyla WattMan herhangi bir problem çıktığında bir çakışma olduğunda ayarları varsayılana döndürüyor ki bir sonra ki açılışta sorun çıkmasın, bir daha olursa FurMark falan deneyebilirsin istersen, bir stres testine sokmanda yarar var.

Bildiğim kadarıyla WattMan herhangi bir problem çıktığında bir çakışma olduğunda ayarları varsayılana döndürüyor ki bir sonra ki açılışta sorun çıkmasın, bir daha olursa FurMark falan deneyebilirsin istersen, bir stres testine sokmanda yarar var.
3 gün önce sokmuştum başarıyla geçmişti testten.

Hocam yine aynı bildirimi aldım fakat ben hiçbir oynama yapmadım ki .

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de baş gösterdi yalnız bende diğerlerinden farklı bilgisayar kilitleniyor reset atmadan mümkün değil bilgisayar çözülmüyor işin enteresan tarafı arka planda açık olanlar devam ediyor ama onları da zorlayınca onlarda gidiyor farzı misal Chrome açıkken Görev Yöneticisi'ni açmaya çalıştığımda bu sefer Explorer'da gidiyor mesela oyunlarda Valorant oynarken oyun donuyor kilitleniyor ama arka planda sesler gelmeye (konuşmalar) devam ediyor bir de oyunlarda NFS Payback oynarken ekran bir anda gitmiş ekran kartı bir daha görüntü vermemişti servise götürdüğümde termal bakım ve modlu BIOS olduğunu öğrendim bunları sıfırlayıp tekrar teslim ettiler ama dün akşam yine aynı şekilde NFS Payback oynadığımda MSI Afterburner'da 73 dereceleri gördü son olarak 74 dereceye dayandıktan sonra ekran dondu yine aynı sorun oldu bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra bu İngilizce zımbırtı yazdı işte var mıdır acaba bir çözümü?

Aynı sorun bende de baş gösterdi yalnız bende diğerlerinden farklı bilgisayar kilitleniyor reset atmadan mümkün değil bilgisayar çözülmüyor işin enteresan tarafı arka planda açık olanlar devam ediyor ama onları da zorlayınca onlarda gidiyor farzı misal Chrome açıkken Görev Yöneticisi'ni açmaya çalıştığımda bu sefer Explorer'da gidiyor mesela oyunlarda Valorant oynarken oyun donuyor kilitleniyor ama arka planda sesler gelmeye (konuşmalar) devam ediyor bir de oyunlarda NFS Payback oynarken ekran bir anda gitmiş ekran kartı bir daha görüntü vermemişti servise götürdüğümde termal bakım ve modlu BIOS olduğunu öğrendim bunları sıfırlayıp tekrar teslim ettiler ama dün akşam yine aynı şekilde NFS Payback oynadığımda MSI Afterburner'da 73 dereceleri gördü son olarak 74 dereceye dayandıktan sonra ekran dondu yine aynı sorun oldu bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra bu İngilizce zımbırtı yazdı işte var mıdır acaba bir çözümü?
Hocam DDU ile sürücüleri kaldırıp driverleri yeniden yükledım öyle bir bildirim gelmedi ondan sonra .

DDU ve sürücülerden kastın ne hocam DDU nerden kaldırılıyor bilmiyorumda sürücüleri yeni kurdum çünkü bilgisayara format attıktan sonrada bu sorun devam ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemi yapıktan sonra driverleri yeniden internetten yükleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı