Defender bulduğu virüsü silmiyor

x3one

Kilopat
Kek günü
Arkadaşlar Microsoft Defender uTorrent uygulaması ile ilgili iki tane zararlı yazılım tespit etti. Ben de kaldır butonu ile yazılımları sildim. Sonra revo aracılığı ile UTorrent'i tamamen sildim. Ama Defender ile tam tarama yaptığımda aynı virüsleri tekrar buluyor. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20200929_003206.jpg
    IMG_20200929_003206.jpg
    251,8 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Defender doğru dürüst silemiyor. Silse bile 5-10 dakika sonra tekrar virüs buldum diye uyarıyor.
Ben sorusuna cevap veriyorum. Arkadaşın "AV önerir misiniz?" gibi bir soru yazdığını göremiyorum.

Ayrıca siliyor. Ben dediğiniz gibi bir olay hiç yaşamadım.

Defender doğru dürüst silemiyor. Silse bile 5-10 dakika sonra tekrar virüs buldum diye uyarıyor.

Dostum yaşadığın olayın açıklaması şu eğer uygulamayı kendin silip sonradan Defender'la taratırsan buga giriyor program görüyor ama silemiyor. Windows Defender'ın tarama kayıtlarını silince düzelecek.

Kayıtları nasıl silebilirim?
Tamamdır hallettim. Kayıtları sileyim derken az daha sistem dosyaları gidiyordu son anda dönüşümden kurtardım😄 Ama problem çözüldü tarama sonucu temiz çıktı. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Microsoft Defender uTorrent uygulaması ile ilgili iki tane zararlı yazılım tespit etti. Ben de kaldır butonu ile yazılımları sildim. Sonra revo aracılığı ile UTorrent'i tamamen sildim. Ama Defender ile tam tarama yaptığımda aynı virüsleri tekrar buluyor. Ne yapmam lazım?
Windows Defender Max Security Kullanabilirsin.Bu program bulunan virüsleri otomatik olarak kaldırır ve windows defender gibi bekletmez Güvenli olduğunun kanıtı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burdaki adam bu program ile test yapıyor.

İndirme linki :

ConfigureDefender.exe'yi açıp kırmızı max butonuna basın.

Programı sorun çözülene kadar açık tutabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı