Değerli/Bilgili forum üyelerinin forumu bırakması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin var. Kimse de önleyemez zaten bu grupları. Önemli olan amacı.
Genelleme yapmak mantıklı değil. Şahsen forumu insanlara yardım etmek için kullanan insanların olduğunu düşünüyorum. Neden insanlar önüne bakmak yerine kendini ilgilendirmeyen konulara burun sokuyor anlamıyorum.

Genelleme yapmak mantıklı değil. Şahsen forumu insanlara yardım etmek için kullanan insanların olduğunu düşünüyorum. Neden insanlar önüne bakmak yerine kendini ilgilendirmeyen konulara burun sokuyor anlamıyorum.
Zaten orada amacı önemli dedim.

Zaten kim " Obaa adamın beğeni ve mesaj sayısına bak kesin ama kesin bilgili adam bu saygı duymalıyım buna, adama bak beee, acaba bende mi begeni kassam" diyor?

Zaten kim " Obaa adamın beğeni ve mesaj sayısına bak kesin ama kesin bilgili adam bu saygı duymalıyım buna, adama bak beee, acaba bende mi begeni kassam" diyor?
İnanın çok fazla kişi diyor.

İsmini vermeyeyim, benim de sevdiğim, yüksek mesaj ve beğeni sayısına sahip bir üye var, ismi A olsun.

A kişisi bir üyenin mesajını beğendi, o üye de beğenin ekran resmini alıp duvara asacağını söyledi. İroni değildi.

Birilerinin gözüne girmek için tabii ki.
O insanlarin amaçlarını anlayınca zaten onlarla konuşmak ya da sohbet etmek mantıksız. Ben birinin kötü amacı olduğunu anlasam onla aynı ortamda bulunmam bile. @Samotne Ciasteczka için söylemiyorum, ekipman konularında yardım ederdi, gerisi beni ya da başka birini ilgilendirmez.

Sadece @Samotne Ciasteczka için konuşacağım.
100 yıl ban istedi ve kaldırıldı. Bu sefer ban istemedi çünkü yönetimin bir daha açmayacağını biliyor. 1-2 haftaya gelir kısacası.

Bir forumda kendisiyle görüştüm ortamın bozulmasından dolayı ve Moderasyon ekibinden dolayı ayrılmış. Bir daha geleceğini düşünmüyormuş.

1618319866180.png

Cidden mi? 1 kişi daha ayrıldı.

Artık sonra beğeni kasıyor diyen hiç kimseyi ciddiye almıyorum, sürü psikolojisinin etkisinden çıkamayanlar var hala.
Olay beğeni ya da mesaj sayısı değildi. Olay arkana bir güç alıp gerekirse toplu linç yapacak kadar dediğim dedik takılmaktı.

Sürü psikoloji ile bizler hareket etmedik, onlar hareket edip bir güzel patladır. Sonrasında ise en hafif suçlamaya razı oldular.

Bilemiyorum hocam, belki siz buna dahil olmadınız ama çoğu kişinin gördüğü buydu. Bunu fark edenin sadece ben olmadığıma emimim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı