Deha tuzcu hakkında düşünceleriniz neler?

Popüler kültürün en kötü tarafıdır illegale özenmek halbuki bu havalı olarak düşündükleri yer en iyi kısmı illegalin kötü yanını görseler bilgisayar masasının altına saklanmaktan çaresi olmayan çocuklardır bunlar aile denetimi önemli.

Doğru söylüyorsunuz ve bunlar biraz da klavye delikanlılığı ile alakalı her şeyi klavye başında halledebileceğini düşünebiliyorlar internet kullanımı azaltılmalı spor teşvik edilmeli.

Eğer lvbel ve çakala çeyreğinin çeyreği kadar benziyorsa bakmaya gerek yok. Neyse Cem Karaca devam.

Barış Manço erkin koray….

Doğru söylüyorsunuz ve bunlar biraz da klavye delikanlılığı ile alakalı her şeyi klavye başında halledebileceğini düşünebiliyorlar internet kullanımı azaltılmalı spor teşvik edilmeli.

Kesinlikle bu tipler okulda zor arkadaş edinen insanlar olma ihtimali yüksek kişiler bir de T.C. falan ifşalayanlar var hele onlar tüm gitmiş.

Barış Manço erkin koray….
Barış Manço, Erkin Koray, Cem Karaca, Edip Akbayram üff tadından yenmiyor. Yok tuzcu yok çakal yok it yok kopuk. Çer çöp işlerle uğraşmayı bırakın. Saydığım 4 güzel adamın eserlerini dinleyin!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Barış Manço, Erkin Koray, Cem Karaca, edip akbayram üff tadından yenmiyor. Yok tuzcu yok çakal yok it yok kopuk. Çer çöp işlerle uğraşmayı bırakın. Saydığım 4 güzel adamın eserlerini dinleyin!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende bir tane bırakmak istiyorum benim gibi Anadolu rock dinleyen akranlarımı görünce gururlanıyorum
Yarın bir gün çocuğum olursa bu şarkılarla büyütmeye çalışacağım onu.

Bende bir tane bırakmak istiyorum benim gibi Anadolu rock dinleyen akranlarımı görünce gururlanıyorum
Yarın bir gün çocuğum olursa bu şarkılarla büyütmeye çalışacağım onu.
Barış Manço geçelim öyleyse :)

Hocam ben neden bu şarkıyı yeni görüyorum şu kaliteye bakar mısınız?

Son bir şarkı bırakayım Erkin Koray'dan.

Geceniz güzel olsun hocam.

Geri
Yukarı