Deistim ve aileme açıklayamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CinarYilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul
Deistim ama aileme açıklayamıyorum, korkuyorum. Diğer inanışlılar da kendilerini deist bir ailenin çocuğu olarak hayal edip yanıtlarsa sevinirim.

Git düzgünce anlat. Aynısını kendim yaşamıştım. Arkadaşım deist olduğunu söylemişti ve kendi kişisel görüşlerim yüzünden 2-3 çift laf ederek arkadaşlığımızı sonlandırmıştım. Daha sonra Müslüman oldu fakat eskisi kadar samimi değiliz.

Git düzgünce anlat. Aynısını kendim yaşamıştım. Arkadaşım deist olduğunu söylemişti ve kendi kişisel görüşlerim yüzünden 2-3 çift laf ederek arkadaşlığımızı sonlandırmıştım. Daha sonra Müslüman oldu fakat eskisi kadar samimi değiliz.
Aynısını yaşadım derken deist tarafın siz olması gerekiyordu ama neyse tabii. Bu yaşanılan olay arkadaşa anlatması için geçerli bir sebep sunmuyor.

Bir şeyleri saklayarak hayatınızı sürdüremezsiniz kardeşim. Bomboş bir hayat süreceğine gitsin zorluklara göğüs gersin ne olacaksa olsun. Bu kadar dar görüşlü olmayın. Bugün ailesinden böyle ciddi bir şeyi saklayan yarın öbür gün kim bilir neler yapar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı