Deji bataryalar kaliteli mi?

__.ali.__

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım telefonum serviste olduğundan dolayı eski telefonumu kullanmak zorundayım. S5 mini telefon. Ama bataryası bitik 2 saatte bir şarja takmak zorunda kalıyorum. Orijinal Samsung bulsam alırım internette her sitede orijinal yazıyor ama orijinal olduğunu sanmıyorum. Deji diye marka gördüm çok alan var satıcıları da ilgili fiyatı da 100 TL. Bilemedim ama 2 - 3 ay sonra şişme yapar diye. Kullanan var mı aranızda Deji batarya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım telefonum serviste olduğundan dolayı eski telefonumu kullanmak zorundayım. S5 mini telefon. Ama bataryası bitik 2 saatte bir şarja takmak zorunda kalıyorum. Orijinal Samsung bulsam alırım internette her sitede orijinal yazıyor ama orijinal olduğunu sanmıyorum. Deji diye marka gördüm çok alan var satıcıları da ilgili fiyatı da 100 TL. Bilemedim ama 2 - 3 ay sonra şişme yapar diye. Kullanan var mı aranızda Deji batarya?
S3'de kullanıyorum. Sıkıntı yok.

Kullandığım telefonum serviste olduğundan dolayı eski telefonumu kullanmak zorundayım. S5 mini telefon. Ama bataryası bitik 2 saatte bir şarja takmak zorunda kalıyorum. Orijinal Samsung bulsam alırım internette her sitede orijinal yazıyor ama orijinal olduğunu sanmıyorum. Deji diye marka gördüm çok alan var satıcıları da ilgili fiyatı da 100 TL. Bilemedim ama 2 - 3 ay sonra şişme yapar diye. Kullanan var mı aranızda deji batarya?

Deji orijinalden sonra en iyi batarya markasıdır orijinal diye satanlar 2-3 yıllık çıkma bataryaları satıyorlar alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı