Deji ve TTEC Performans Batarya Nedir ?

Dragonborn

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İlk çıktığı günden beri S3 Mini telefonu kullanıyorum. Yıllar geçmesine rağmen hala işimi görüyor ve memnunum geçen sene bataryası ölmüştü ve Samsung batarya aldım. Şu aralar yine bitmeye başladı, hafiften şişme bile oldu. Yeni telefon almak istemediğim için tekrar batarya alacağım ancak performans batarya denilen şeyler ile karşılaştım. Bunları deneyen var mı ? Gerçekten kaliteli ve güvenli midir ? Kullananlardan yorumlarını bekliyorum.

231007021_tn120_0.jpg
FHDF.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bile olsalar telefonun kendi orjinal bataryasını kullanmanızı öneririm. Ki pek de kaliteli olduklarını söyleyemem. Siz yine orjinal bataryayı satın alın.

Biraz baktım ve açıkçası çok güvenemedim. Samsung batarya aldım bu yüzden. Sağolun yorumunuz için.

Daha önce ucuz ve lazım diye ofise bir sepet TTEC şarj cihazı almıştım, malzeme kalitesi standart ancak düşük amper sebebiyle pek memnun kalmadım. Ufak ufak herkes kendi hızlı şarj cihazlarına geçiş yaptı. Kalanlar ancak pasif şarj için, yani acil olmayan cihazların şarja takılı durmasında kenarda kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı