Dekorasyon koydukça binaların leveli yükselen oyun

Çok eskiden bir oynadığım oyundu. Strateji oyunu. Binalar, tarla gibi çalışma yerleri yapıyorduk. Dekorasyonu koydukça binaların leveli yükseliyordu. Oyuna çaprazlama 2D olarak bakıyorduk. Pek meşhur bir oyun değildi. O yüzden bulunacağına dair pek umudum da yok aslında. :D

Hay day olabilir mi hocam?

Hocam o oyunu bende hatırlıyorum insanları evlendiriyoduk çocukları filan oluyodu dağı deliyoduk sanırsam vs arabalar uçuyordu o oyundan bahsediyorsunuz sanırsam
Sizin dediğiniz Garip Ada oyunu. Eğer konu sahibi de aynı oyunu arıyorsa bir taşla iki kuş :).

Herkese teşekkür ederim ama maalesef bunlar da değil.

Fazla detay ise şöyle söyleyim. Mesela evleri sağa sola koyuyoruz. Ortaya da çiçek dekorasyonları koyarak evlerin seviyesi ve kalitesi yükseliyor. Benim yaptığım ise diğer tarafta tarlalar, iş yerleri açarak geçimini sağlamaktı. İnsanlar evinden işlerine gidiyordu. Forge of Empires gibi bakış açısı vardı oyunun. Düşük boyutlu bir oyundu. Haritayı gezebiliyordun. Tek bir yer değildi.

Herkese teşekkür ederim ama maalesef bunlar da değil.

Fazla detay ise şöyle söyleyim. Mesela evleri sağa sola koyuyoruz. Ortaya da çiçek dekorasyonları koyarak evlerin seviyesi ve kalitesi yükseliyor. Benim yaptığım ise diğer tarafta tarlalar, iş yerleri açarak geçimini sağlamaktı. İnsanlar evinden işlerine gidiyordu. Forge of Empires gibi bakış açısı vardı oyunun. Düşük boyutlu bir oyundu. Haritayı gezebiliyordun. Tek bir yer değildi.
Hocam mobil mi bilgisayar mı?

Geri
Yukarı