"Deli mi ne?" kanalı şehirde Jammerların (sinyal kesiciler) olduğunu iddia ediyor

Tarih daha sizin kadar rezil hükümet görmemiştir 100. yılmıza girdiğimiz şu zamanlarda son 94 gün gideceksiniz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jammerlar sinyal kesici olarak bilinirler. Herhangi bir telefon görüşmesi yapamazsınız, SMS atamazsınız, internetiniz çekmez. Kısaca sinyaller ile her şeyi kör eden, sivil vatandaşların kullanması tespit edildiği takdirde ciddi yaptırımları olan bir araçtır.
Şaka mı bu a..

Bu fenomen tayfasına da ekmek çıktı. Gerçek anlamda bir şeyler yapmaya çalışanları tenzih ediyorum ama, bunun gibi şov peşinde koşturan adamlardan nefret ediyorum. Şov peşinde koştuğunu nereden mi biliyorum? Daha önce yaptığı şaklabanlıklardan.

Sırf fenomen diye sorgusuz sualsiz herkesin lafına itibar etmemek lazım. Birileri çıkar yok efendim yollar süper biz gittik der, diğerleri çıkar başka bir şey anlatır. İnsanlar can derdinde, bunlar ise bu işten nasıl prim kasarım hesabını yapıyor.

Geri
Yukarı