"Deli mi ne?" kanalı şehirde Jammerların (sinyal kesiciler) olduğunu iddia ediyor

Bu fenomen tayfasına da ekmek çıktı. Gerçek anlamda bir şeyler yapmaya çalışanları tenzih ediyorum ama, bunun gibi şov peşinde koşturan adamlardan nefret ediyorum. Şov peşinde koştuğunu nereden mi biliyorum? Daha önce yaptığı şaklabanlıklardan.

Sırf fenomen diye sorgusuz sualsiz herkesin lafına itibar etmemek lazım. Birileri çıkar yok efendim yollar süper biz gittik der, diğerleri çıkar başka bir şey anlatır. İnsanlar can derdinde, bunlar ise bu işten nasıl prim kasarım hesabını yapıyor.

Bu ve bunun gibi şov peşinde olanlar ancak bu kadar güzel anlatılabilir 👏

Felaketi bile şova çeviren insanlara itibar edip yüceltmeyin. Orada yüceltilecek birileri varsa önce canla başla çalışan kurtarma ekibi, sağlık çalışanları ve yardım edenler. Daha sonra yardımda bulunanlardır.

Son düzenleme:
Delimine özür diledi jammer değilmiş askeri radyo sinyali yayıcıymış. Milyonlarca kişiye bu yalanı söyle sonra özür dile ne olacak şimdi? Adam dediğinden şu çıkıyor, devlet jammerla sinyalleri kesiyoki kimse mesaj atamasın insanlar kurtulamasın ve bu yalana inanan bir sürü insan çıkıyor :) kutuplaşma hastalığı böyle bir şey sanırım.

Son düzenleme:
Delimine özür diledi jammer değilmiş askeri radyo yayıcıymış. Milyonlarca kişiye bu yalanı söyle sonra özür dile ne olacak şimdi? Adam diyoki devlet jammerla sinyalleri kesiyokikimse mesaj atamasın insanlar kurtulamasın ve bu yalana inanan bir sürü insan çıkıyor :) kutuplaşma hastalığı böyle bir şey sanırım.

Acilen bu karaktersiz insana yayın yasağı getirilmeli, gerçi işe yaramaz ya. Şöyle adamları izlemeyin izlettirmeyin. Sırf bu yalanı yüzünden yargılanıp içeri atılmalı ama maalesef böyle karaktersiz insanlar cezalardan bir şekilde yırtıyorlar.

Abi sizin derdiniz ne? Adam izlenme kasmak için gittiyse bile kaç kişiyi kurtarmış ve yardım etmiş. Destek olacağınıza kıskançlığınızdan anca köstek oluyorsunuz.

Abi sizin derdiniz ne? Adam izlenme kasmak için gittiyse bile kaç kişiyi kurtarmış ve yardım etmiş. Destek olacağınıza kıskançlığınızdan anca köstek oluyorsunuz.

Dostum milyonlarca insana yalan yayıyosun , devletin jammerla gezidiğini telefon sinyallerini kestiğini söylüyosun sence bu yaptığı destek mi?

İç detaylarını bilmeden her şeyi paylaşmamak lazım işte. Ayrıca ne yaptığını açık bir şekilde halkla paylaşmayan hükümet var, o yüzden böyle şeyler olabilir.

İnsanlara yoğunlaşalım, bir sürü ülke seferber oldu. Hesabı sonra göreceğiz.

Dostum milyonlarca insana yalan yayıyosun , devletin jammerla gezidiğini telefon sinyallerini kestiğini söylüyosun sence bu yaptığı destek mi?
Kesinlikle haklısın. Ben Deli Mi Ne fanı falan değilim takipte etmem yanlış anlaşılmasın. Demek istediğim şey adam belki de gerçekten yardım etmek istiyor. Paylaştıklarına göre birkaç kişiye yardım etmiş. Eğer kurtardığı o birkaç hayat gerçekse neden yaptığı şeyler destek olmasın?

Geri
Yukarı