Çözüldü Deliler hastanesi filmi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leandres

Centipat
Daha fazla  
Önceden televizyonda yine bu saatlerde bir korku filmi izlemiştim ama ismini unuttum. Filmde 7-8 arkadaş bir kış günü kar motorlarıyla gezerken bir deliler Hastanesi'ne giriyorlardı ve burada 4-5 deli bunlardan 5-6 kişiyi öldürmüştü ama sonda 2-3 kişi kaçmayı başarmıştı.

Çözüm
Kar motorları ve deli hastanesi deyince nedense Korku Kapanı 4 geldi aklıma. Filmin sonunda kaçabilen var mıydı hatırlamıyorum.
Önceden televizyonda yine bu saatlerde bir korku filmi izlemiştim ama ismini unuttum. Filmde 7-8 arkadaş bir kış günü kar motorlarıyla gezerken bir deliler Hastanesi'ne giriyorlardı ve burada 4-5 deli bunlardan 5-6 kişiyi öldürmüştü ama sonda 2-3 kişi kaçmayı başarmıştı.

Siz deliler hastanesi deyince Guguk Kuşu filmi geldi aklıma birden. Vaktiniz varsa tavsiye ederim.

Kar motorları ve deli hastanesi deyince nedense Korku Kapanı 4 geldi aklıma. Filmin sonunda kaçabilen var mıydı hatırlamıyorum.

Kaçabilen 2 kişi oluyor onlarda yola yaklaşırken tuzağa yakalanıp ölüyorlar daha 2 ay önce askerde devrelerim ile oturup izlediğimiz aklıma geldi mutlu oldum.

Geri
Yukarı