Dell 27″ G2722HS alınır mı?

Alınır, arkadaşıma yaklaşık bir ay önce almıştık, ben de inceledim gayet kaliteli ve renkleri güzel veren bir monitör. 1080P'de 27 inç olunca piksel sayarsınız diyenlere aldanma, öyle bir durum söz konusu değil, öyle diyen arkadaşlar yüzünden ben de 24 inç aldım pişmanım, keşke 27 inç alsaydım diye.

Alınır, arkadaşıma yaklaşık bir ay önce almıştık, ben de inceledim gayet kaliteli ve renkleri güzel veren bir monitör. 1080P'de 27 inç olunca piksel sayarsınız diyenlere aldanma, öyle bir durum söz konusu değil, öyle diyen arkadaşlar yüzünden ben de 24 inç aldım pişmanım, keşke 27 inç alsaydım diye.

LG 24GN650-B modelini kullandım bir süre 27 iyi gider diye düşünüyorum fiyatlarda artıyor üzmez büyük ihtimal.

Üzmez hocam zaten bu bütçede daha iyisi yok gibi şu anlık.

Ben de monitör konusu açtığımda alma demişlerdi, herhalde bunu söyleyenler monitöre 10cm uzaktan bakıyor :D

Ben de monitör konusu açtığımda alma demişlerdi, herhalde bunu söyleyenler monitöre 10cm uzaktan bakıyor :D

Vallahi hocam sırf piksel görmek için dibine girdim yine de öyle bir şey olmadı :D

İşlem tamam 👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230103_134130_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_20230103_134130_com.microsoft.emmx.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 325

Yeni konular

Geri
Yukarı