Dell 27" S2721DGF 165Hz 1ms Nano IPS QHD HDR Monitör 4.267,41 TL

Daha fazla  
Ürün panel kalitesi olarak üst seviyede. Renk doğruluğunu karşılaştıran siteler vardı oradan kontrol edebilirsiniz.
Ben aktif olarak kullanıyorum memnunum.

2K - 165 Hz - Nano IPS - HDR - G-SYNC ve AMD Freesync Premium Pro sertifikalı - Pivotlu bir monitör.

Yalnızca mağazalarda gözüküyor. Monitör almayı düşünen varsa değerlendirebilir.

İncelemesi varmış, merak eden arkadaşlar göz gezdirebilir.

Bu tarz bu bütçede curved arıyorum. Acaba alınır mı bu? Benq XL2546k var zaten. çift monitör yapmak istiyorum.
İncelemesi varmış, merak eden arkadaşlar göz gezdirebilir.
Curved olmasa da olur heralde

Bu tarz bu bütçede curved arıyorum. Acaba alınır mı bu? Benq XL2546k var zaten. Çift monitör yapmak istiyorum.

Curved olmasa da olur herhalde.
XL2546K'nin yanına 2. monitör olarak yakışmaz bence bu model.

XL2546K'nin yanına 2. monitör olarak yakışmaz bence bu model.
Film, genel işler, hikayeli oyunlar için ana hatlarıyla 2k 27-32inc 144hz 1ms monitör arıyorum. Curved arıyordum. Fakat bu dell modeli gibi altı biraz dolu olsun istiyorum. Ve iade kolaylığından ötürü kendime amazon şartı koymuştum.

Pek aradığımı bulamıyorum. Bide 27-32 arasında fark çok. Burada seçim yapamadım. Hali hazırda 24 inc monitör varken ne tavsiye edersiniz?

Not: 1 adet dell 60fps 2. Monitörüm var. Yalnız dikey kullanım için masamda duruyor.

1 seneye yakın olacak kullanıyorum bu monitörü. Asus'un Fast IPS 280hz 1ms bir monitöründen geçtim, acaba ondan sonra tazeleme hızı düşünce oyun performansı etkilenir mi diye korkuyordum ama hiç etkilenmedi, hatta artık benden mi kaynaklandı bilmem daha iyi oynuyorum. Gayet hızlı ve renkleri oldukça başarılı bir monitör. Input lag değeri düşük, ghosting yok varsa da ben hiç fark etmedim. Birkaç kişi daha baktı onlar da ghosting göremedi. IPS glowla da karşılaşmadım. Işık sızması olmayan monitör piyasada yoktur zaten, bundaki de fark edilir, dikkat çeken bir miktarda değil. Belki çok film izleyen biri fark eder ama ben film izlemiyorum, bu yüzden fark etmiyorum.

Üzerinde yanılmıyorsam 4 tane USB girişi var, baya hayat kurtarıyor. Fiyatı çok iyi bu arada ama sadece mağaza fiyatıymış.

Rapid IPS ve Nano IPS oyuncular icin piyasadaki en iyi IPS paneller. Bu fiyata gozu kapali alinir.
Rapid IPS bir adim ondedir. Rapid IPS panele sahip monitoru bu fiyatlara yakin bulursaniz onu tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı