Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Sen kendini çok komik duruma düşürdün. Şu an bu konuyu okuyupda yorum yazmayan insanlar var. Vallahi ne gülüyorlardır sana. Yıllardır forumlarda gezerim böyle bir şeyle daha önce hiç karşılaşmamıştım. Hele hele attığın iftirayı asla kabul edemem. Yaşım 40 yıllarca namusumla ticaret yaparım.

Sen kendini çok komik duruma düşürdün. Şu an bu konuyu okuyupda yorum yazmayan insanlar var. Vallahi ne gülüyorlardır sana. Yıllardır forumlarda gezerim böyle bir şeyle daha önce hiç karşılaşmamıştım. Hele hele attığın iftirayı asla kabul edemem. Yaşım 40 yıllarca namusumla ticaret yaparım.
Sizin görüşünüz tabi! Mahkemede görüşelim başım ağrıdı oooffff...

Hocam salın arkadaşı. Arkadaş Asus,Nvida, Türkiye, Samsung, Dell hepsinin yetkili ceosu üretici Asustan da daha bilgili herşeyde en iyisi. Asus bu monitörü üretirken bu arkadaş gysnc modülünü çıkarmış herhalde 😂
Gelip burada saçma sapan yanlış bilgiler ile monitörleri kötülüyor. Engelleyin geçin.

Ayrıca arkadaşın gysnc hdr ile çalışıyor demesinde zaten bir bilgisizlik var. AMD freesync premium pro Yu freesync ile karıştırıyor sanırım çünkü freesync premium pro hdr ile tamamen uyumludur, birlikte çalışır, yerel hdr desteğine sahiptir.

Siz kendi monitörünüzün keyfini çıkarın bırakın arkadaşın zırvalarını en iyi monitörlerden birine sahipsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-14-14-45-59-67_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-02-14-14-45-59-67_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam salın arkadaşı. Arkadaş Asus,Nvida, Türkiye, Samsung, Dell hepsinin yetkili ceosu üretici Asustan da daha bilgili herşeyde en iyisi. Asus bu monitörü üretirken bu arkadaş gysnc modülünü çıkarmış herhalde 😂
Gelip burada saçma sapan yanlış bilgiler ile monitörleri kötülüyor. Engelleyin geçin.

Siz kendi monitörünüzün keyfini çıkarın en iyi monitörlerden birine sahipsiniz.
Hadi hocam kendi postunun altında yalan söyle, element uydur. Bu konuyu konu dışı yalan yanlış bilgi niteliği dahi taşımayan hayallerinle doldurma. Burada insanlar AW3423DW hakkında stok bilgisi bekliyorlar, nereden uydurduğunuz kaynağı belli olmayan elementleri değil!

Moderatörlerden rica ediyorum lütfen ilgilenir misiniz?

Hocam salın arkadaşı. Arkadaş ASUS, NVIDIA, Türkiye, Samsung, Dell hepsinin yetkili CEO'su üretici ASUS'tan da daha bilgili her şeyde en iyisi. ASUS bu monitörü üretirken bu arkadaş G-Sync modülünü çıkarmış herhalde 😂

Ayrıca arkadaşın G-Sync HDR ile çalışıyor demesinde zaten bir bilgisizlik var. AMD FreeSync Premium Pro'yu FreeSync ile karıştırıyor sanırım çünkü FreeSync Premium Pro HDR ile tamamen uyumludur, birlikte çalışır, yerel HDR desteğine sahiptir.

Siz kendi monitörünüzün keyfini çıkarın bırakın arkadaşın zırvalarını en iyi monitörlerden birine sahipsiniz.

Şimdi de alt hesabın oldum hocam. Ha ha ha :) 40 yaşındayım Allah'ım umarım bu kadar komik duruma düşürme beni.

Şimdi de alt hesabın oldum hocam. Ha ha ha :) 40 yaşındayım Allah'ım umarım bu kadar komik duruma düşürme beni.
Hocam engelleyin geçin :)

Zaten mantıklı insan bu mesajları okuyup da alt hesap diyecek gibi kuruntular kurnaz kafada :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-14-16-44-12-95_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-02-14-16-44-12-95_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2023-02-14-16-44-17-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-02-14-16-44-17-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Sabura48 @hasangencer
Siz zaten daha önceden tanışıyormuşsunuz zaten? Neden burada AW3423DW konusu altında bir anda ilk defa tanışan insanlar gibi birbirinizle deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz? Amaç neden AW3423DW'yi yalan yanlış baltalamak ve Oled G8'den sanki bir kazancınız varmışçasına övmek? Bunu her forumda neden yapıyorsunuz? Hehehehehe, yani size söylenecek o kadar söz var ki gerek duymuyorum artık söylemeye. Buradaki insanların takdirine bırakıyorum sizi.. Komik insanlar sizi! Ben insan sarrafı olmuşum, bir insanın 1 kelimesinden zihniyetini anlarım, Anadolu tabiriyle : sizin koyun güdmüşlüğünüz kadar benim çoban peakmişliğim var!

Taktik : 1) Önce AW3423DW stoklara gelecek mi onu öğren, insanlarla tanış, teyitle..
2) AW3423DW stok bitirdiyse ve gelmeyecekse, derhal G8 oled getirt yurt dışından veyahut mevcut stokları satışa koy!
3) Mümkün olabildiğince her forumda pazarlama yap, bilhassa bunu rakip markaları yalan yanlış bilgilerle baltayarak yap!

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230214_200944.jpg
    Screenshot_20230214_200944.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Sen neyin kafasını yaşıyorsun gercekten aklım şaştı. Biz sana burada birbirimizi tanımıyor muyuz dedik ya: D ya da sana hesap vermek zorunda mıyız? Ya da nerede görülmüş Alienware monitörü kötüledimiz? Aynı paneli kullanan 10 numara monitör. Allah'ım sen aklıma mukkayet ol.

Sen neyin kafasını yaşıyorsun gercekten aklım şaştı. Biz sana burada birbirimizi tanımıyor muyuz dedik ya: D ya da sana hesap vermek zorunda mıyız? Ya da nerede görülmüş Alienware monitörü kötüledimiz? Aynı paneli kullanan 10 numara monitör. Allah'ım sen aklıma mukkayet ol.
Çevvvvvvvvir yanmasın kebabçı! Direkt engelledim seni! Utanmaz..

Geri
Yukarı