Dell G15 5*** serisi alınmamalı ve önerilmemeli!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bir dener misiniz RGB sorununu çözmeyi. Ben de aynı zamanda deneyeceğim
@fatih murdock videoyu atmayı unutmuşum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada ben denedim. Çalışmıyor.
Finallerim var bu aralar. Müsait olursam denerim

Finallerim var bu aralar. Müsait olursam denerim

Denemenize gerek yok hocam. Hiçbir videoya bakmanıza gerek yok. Bütün herşeye baktım. Hepsi sadece Alienware Command Center'ı ve OC Center'ı silip tekrar yüklüyor.
Kimisi bilgisayar dilini ingilizce yaparsan bu command center olması gerektiği gibi çalışıyor demişti. Youtube de de gördüm sanırım böyle bir şey. Denemek lazım. İlk PC dilini ing yapılacak sonra uygulama sil kur yapılacak.

2. defa deneyeceğim bunu. Bu sefer bölgeyi de ABD yapacağım.
@Yüce Honos Sanırım sizde de varmış cihaz. Driver sorunları var mı laptopunuzun?

Son düzenleme:
Hocam anladığım kadarıyla PC ile gelen uygulamalardan memnun değilsin benim ilk işim internette aratıp hangileri gereksiz ise kayıt defteri ile silmek oldu onları. Keşke sende öyle yapsaydın eğer markan MSI veya ASUS değilse laptoplarda gelen uygulamaları kullanma bile yarardan çok zararı olur. Masaüstü gibi her şeyini manuel halletmeni öneririm BIOS menüsü olarak haklısın sürümü eski ama rahatsız etmiyor kaç defa giriyorsun BIOS'a. F/P olarak en iyi PC diyebilirim 13K civarına almıştım kasım'da. Şu anki kur ile birlikte hala en iyi F/P donanımlara sahip laptop.

@fatih murdock
Denemenize gerek yok hocam. Hiçbir videoya bakmanıza gerek yok. Bütün herşeye baktım. Hepsi sadece Alienware Command Center'ı ve OC Center'ı silip tekrar yüklüyor.

2. defa deneyeceğim bunu. Bu sefer bölgeyi de ABD yapacağım.
@Yüce Honos Sanırım sizde de varmış cihaz. Driver sorunları var mı laptopunuzun?

Yok hocam. Yine olmadı.
Cihaza sıvı metal süreceğim. Tanıdık genç bir abiye yolladım cihazı. Umarım erkenden gelip yazarım buraya.

Bu arada bir daha olmazsa şahsen ısınma sorunu ile uğraşmayacağım. %99 sensörlerde problem vardır zaten.

Son düzenleme:
@fatih murdock

Yok hocam. Yine olmadı.
Cihaza sıvı metal süreceğim. Tanıdık genç bir abiye yolladım cihazı. Umarım erkenden gelip yazarım buraya.

Bu arada bir daha olmazsa şahsen ısınma sorunu ile uğraşmayacağım. %99 sensörlerde problem vardır zaten.
Macun yenilenmesi sonrası değerleri merak ediyorum. Şahsi fikrim ise yarayacağı yönünde.

Macun yenilenmesi sonrası değerleri merak ediyorum. Şahsi fikrim ise yarayacağı yönünde.

Selamlar, sıvı metal sonrası sonuçlar;

IMG_PixelCam_Plus_20220609_185238.jpg

Yük altında mı? Önceden kaç dereceydi?

93 dereceydi. 53 oldu.

Yük altında değil şu an cihaz.

Hocam yoksa sizin termal macun pump outmu olmuş yük altindada dener misiniz normale dönmüş çünkü cihaz.

Hocam 93 dereceden buralara iyi geldi yine.
1654799068362.png

müzik dinlemek için pcyi açtım ve değerlere baktım sonuç bu. (Cihaz boşta)
Oyun testi başlıyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı