Dell G15 5510 cihazda klavyenin turuncu renk ışığı nasıl açılır?

Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
Dell G15 5510 cihazımı kendim almadım babamın bir arkadaşı aldı Windows kurup bana verdi bu yüzden cihaz nereden alındığını bilmiyorum. İnternete laptopu yazdığımda klavyede turuncu vb. ışık oluyor 3 kere müşteri hizmetlerini aradım 1. var dedi 2. şu numaraya arayın bu işle biz uğraşmıyoruz dediler 3. yok dedi.

2.nin dediği numara saçmaladı muhtemelen adam hiçbir şey bilmiyordu. Cihazımda şu an sadece beyaz renk var turuncu ışığı nasıl açarım veya var mı?

Support for Dell G15 5510 | Genel Bakış | Dell Turkey cihazım bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell'in bu cihaz serisi için ürettiği cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir yazılımı var ise o yazılım içinde ilgili ayar bulunabilir. Örneğin Acer Nitro serisinde NitroSense yazılımı var. Belki Dell'in de benzer bir yazılımı vardır.

Dell'in bu cihaz serisi için ürettiği cihazı kontrol etmeye yardımcı olan bir yazılımı var ise o yazılım içinde ilgili ayar bulunabilir. Örneğin Acer Nitro serisinde NitroSense yazılımı var. Belki Dell'in de benzer bir yazılımı vardır.

Alienware Control Center var ancak kendisi berbat bir uygulama. Sürekli hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı