Dell G15 5515 Ryzen Edition MUX Switch kapatılabilir mi?

manqueller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

RTX 3050 ve Ryzen 5 5600h işlemcili modele sahibim. RTX 3060'lı G15'lerin MUX Switch olayı BIOS güncellemesi sayesinde geldi. Fakat benim modelde bulunmuyor. Acaba AMD Graphics'i devre dışı bırakabilmemizin bir yolu var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı laptop var bende de. MUX Switch yok 3050'li olan da maalesef olsa biosta gözükürdü. Bu arada AMD Graphics'i kapatmak derken ne demek istediğini anlayamadım.

Konuyu hortlattım ama BIOS u güncellediniz mi ? Normal şartlarda(Videolarda izledim) sizde de MUX Switch ayarı olmalı. Bir de @manqueller hocam bu Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050 Gaming Laptop(sizin kullandığınız) memnun musunuz? Isı değerleri nasıl ? Memnuniyetiniz nasıl. Ben de alabilirim önerir misiniz ? Bir de hala olmadıysa dediğiniz şey Dell Müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.

Konuyu hortlattım ama BIOS u güncellediniz mi ? Normal şartlarda(Videolarda izledim) sizde de MUX Switch ayarı olmalı. Bir de @manqueller hocam bu Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050 Gaming Laptop(sizin kullandığınız) memnun musunuz? Isı değerleri nasıl ? Memnuniyetiniz nasıl. Ben de alabilirim önerir misiniz ? Bir de hala olmadıysa dediğiniz şey Dell Müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.
Ben kardeşime aldım, kullanıyorum ara sıra. Gayet memnunum. MUX swiitch maalesef 3050'li serilerde yokmuş. Isı değerleri de boşta 40 yükte 75i geçmedi. Alabilirsiniz.

Ben kardeşime aldım, kullanıyorum ara sıra. Gayet memnunum. MUX swiitch maalesef 3050'li serilerde yokmuş. Isı değerleri de boşta 40 yükte 75i geçmedi. Alabilirsiniz.
Yaa... MUX olmamasına üzüldüm. 75'i geçmeyen CPU mu GPU mu ? Videolarda GPU 75'i geçmiyor ama CPU MAX 95 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı