Dell G15 5520 bilgisayardan ses geliyor

Yazılımsal bir problem başıma hiç gelmedi açıkçası.Ubuntu'da programlama da yapabiliyorsun acaba bu tip bir şey mi oldu da sistem error verdi,emin değilim.Fanlara gelecek olursam fanlar çalışmadığında da bu sesin geldiği çok oldu.Mesela fanlar bilgisayar ısınınca biraz hava üfleyip sonra hemen kapanıyor.Yani ara ara çalışıyorlar bilgisayar çok yük altında değilken.İşte çalışıp durduktan sonra tam duramıyormuş da sürtüyormuş gibi bir ses oluyordu.Umarım açıklayabilmişimdir.

Touchpadin her iki yanına da ellerinizi koyduğunuzda o tıkırtının elinize vurduğunu hissettiniz mi hiç?
Hic denemedim bir bakayım

Hocam bir kac kere ses geldide denedim hiç hissetmedim sonra birkaç kere daha deneyim dedim ses kesildi vay arkadaş gelmiyor o ses

Bu laptopu alalı 10 gün ya oldu ya olmadı. Ancak belli aralıklarla içinden tıkırtı mı desem sürtünme mi desem tanımlayamadığım bir ses var. Fanlardan geldiğini sanmıyorum. Ses nadiren geldiği için kayıtta anca yakalayabildim. Ses tek bir noktadan gelmiyor, sağdan tıkırtı geldiğinde hemen ardından sağ taraftan da aynı sesin geldiği oldu. Sizce sorun ne olabilir?

Peki Laptoptan menmun musunuz ne gibi sıkıntılar cektiniz

Bu arada elimle hisetmiyorum

Son düzenleme:
Şu anlık memnunum bir sıkıntısı yok gibi görünüyor.Şarjdayken biraz ısınıyor ve şarjı az gidiyor bunlar dışında bir sıkıntısı yok.Sizin durum ne oldu,servis getirtebildiniz mi?
Hocam bir kac kere ses geldide denedim hiç hissetmedim sonra birkaç kere daha deneyim dedim ses kesildi vay arkadaş gelmiyor o ses

Peki Laptoptan menmun musunuz ne gibi sıkıntılar cektiniz

Bu arada elimle hisetmiyorum

Geri
Yukarı