Dell G15 5530 alınır mı?

Eyvallah hocam el mecbur düzeltilmesini bekleyeceğiz. Google da aratıp bulduğum hiçbirşey de işe yaramadı zaten. Ram ve ssd eklemeyi düşünüyor musunuz? Araştırdığınız ssd ve ram var mı?
Şuanlık donanım bana yetiyor ya belki seneye bir şeyler yaparım, zaten PC yi çok yormamaya özen gösteriyorum. Oyunlarda vs. orta ayar devam.

Hocam sizinkinin şarj adaptörü kaç W bir de şarja takılıyken cızırtı geliyor mu? Bende öyle bir sorun oldu da.

330W, o tür bir problem yok şükür ya, senin priz veya 3lülerde sıkıntı olabilir

4 farklı Dell G15 5521 cihaz kullandım(bir önceki nesil). Hiçbirinde öyle bir ses gelmiyordu.
Hocam sen soğutma kullanıyor musun bu laptoba? Ben aldım ama pek etki etmedi,1 derece indirmedi. Var mı senin bu laptoba uygun bi şey

Ben eskiden kullandığım bir standı kullanıyorum. Fanlarını açmıyorum sadece yükseltici olarak kullanıyorum. Aldığınız stantta önemli olan tek şey boşluğun fazla olması.

Bilgisayardaki RTX 4060 oyunlarda 80-90 Watt arası bir değerde çalışırken aniden kendini 30 Watt'a limitliyor ayrıca işlemci de 100 derecede çalışıyor. Dell desteğe bu durumu söylediğimde benden bilgisayara format atmamı istediler, sorun format attıktan sonra düzelmedi bunun ardından ürün değişimi istedim. Ürün değişimine ret geldi laboratuvarda incelememiz lazım, yazılımsal destek vermiyoruz dediler.

Bilgisayardaki RTX 4060 oyunlarda 80-90 Watt arası bir değerde çalışırken aniden kendini 30 Watt'a limitliyor ayrıca işlemci de 100 derecede çalışıyor. Dell desteğe bu durumu söylediğimde benden bilgisayara format atmamı istediler, sorun format attıktan sonra düzelmedi bunun ardından ürün değişimi istedim. Ürün değişimine ret geldi laboratuvarda incelememiz lazım, yazılımsal destek vermiyoruz dediler.
Benzer bi sorun bende de oluyor hocam sebebi nedir sizce?

Geri
Yukarı