Dell G15, Dell G515 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Fermiyon

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Önceden de bir konu açmıştım. Orada da bahsettiğim gibi, aşırı oyun oynamam ancak tabii ki de oyunları düzgünce oynamak istiyorum. Normalde Dell G515'in teknik özelliklerini çok beğenmiştim ancak Dell G15'te dahil yazılımsal sorunların olduğunu okudum. Dell G515'in ısınma sorunlarından da çok bahsedildi tabii. G15 ihtiyaçlarımı karşılayacak sanıyordum ancak sanırım o da çok problemli şimdi bir de Lenovo'yu buldum. Uzunca da kullanmak istiyorum tabii ki.
Linkler:
DELL G15
DELL G515
Lenovo Ideapad Gaming 3
Not: Sanırım Dell G15 ve Lenovo arasındayım daha çok ve Dell G15'in RTX 3050 olma, Windows 11 ile gelme gibi bir avantajı var. Isınma ve yazılım sorunlarına takıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden de bir konu açmıştım. Orada da bahsettiğim gibi, aşırı oyun oynamam ancak tabii ki de oyunları düzgünce oynamak istiyorum. Normalde Dell G515'in teknik özelliklerini çok beğenmiştim ancak Dell G15'te dahil yazılımsal sorunların olduğunu okudum. Dell G515'in ısınma sorunlarından da çok bahsedildi tabii. G15 ihtiyaçlarımı karşılayacak sanıyordum ancak sanırım o da çok problemli şimdi bir de Lenovo'yu buldum. Uzunca da kullanmak istiyorum tabii ki.
Linkler:
DELL G15
DELL G515
Lenovo Ideapad Gaming 3
Not: Sanırım Dell G15 ve Lenovo arasındayım daha çok ve Dell G15'in RTX 3050 olma, Windows 11 ile gelme gibi bir avantajı var. Isınma ve yazılım sorunlarına takıldım.

Lenovo Ideapad Gaming 3 almanız daha iyi olur. Aşağıdaki konuya göz atın her şey apaçık ortada.

Aralarında en güçlü Dell G515. Ama Dell hakkında şöyle bir konu açılmış;

IdeaPad Gaming 3 alabilirsin veya bütçe belirtip daha iyisini önerebiliriz.

Linkler:
DELL G15
DELL G515
Lenovo Ideapad Gaming 3

Konumu okumanızı öneririm.

Dell G515 ile karıştırıyor bazı arkadaşlar konumu. Konuda bahsedilen cihaz G15 Alienware kasadır.

Dell G515 de önermem. Isınma konusunda canavardır kendisi.

Bütçem 16, 000₺'yi geçmemeli. Şu an G15 ve Lenovo arasında gidip geliyorum babam Dell taraftarı biraz. Ama şu yazılım sorunu korkutuyor. Bu attığınıza da daha önce baktım ama hem karışıklık olmasın hem de babam yine Dell diyor diye ona dikkat etmemiştim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı