Dell G15 vs Gigabyte Aorus 15P vs Lenovo 82JU006ETX vs Tulpar T7 V25.1

AMD işlemcilerin içinde dahili ekran kartı var eğer onu açarsan (açık da gelebilir bilmiyorum) RAM 13.9 olarak gözükür, kaparsan 15.9

Peki Intel'li işlemcilerin içinde dahili ekran karti yok mu onda da var Intel HD Graphics Intel'li islemcide dahili ekran karti açık olmasına rağmen neden bu sorun yok açıkken 15.9 GB gözüküyor.

Peki Intel'li işlemcilerin içinde dahili ekran karti yok mu onda da var Intel HD Graphics Intel'li islemcide dahili ekran karti açık olmasına rağmen neden bu sorun yok açıkken 15.9 GB gözüküyor.

Intel'lerde de var ama dahili ekran kartı ne kadar kullanıyor bir bilgim yok, Monster alırsan 15.9 kullanıyor.

Donanımhaber'de öne çıkan konular arasında Monster'n servisi hakkında konu vardı. Müsait bir zamanda okumanızı öneririm.

Bulamadim hocam link varsa atabilirseniz okuyabilirim.
Intel'lerde de var ama dahili ekran kartı ne kadar kullanıyor bir bilgim yok, Monster alırsan 15.9 kullanıyor.

Intel'li Lenovo da da 15.9 gözüküyor ama Intel işlemcili olanin ekran karti RTX 2060 maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Semih087 BIOS ayarlarına baktım dahili GPU'ya vereceğin bellek miktarını ayarlayabiliyormuşsun. Bende 2 GB seçili 512MB'a çektim.

İyiymiş hocam ben BIOS ayarindan hiç anlamıyorum cihazi siparis ettim R7 5800H RTX 3060'li Lenovo'yu cumartesi gidip teslim alacağım inşallah yaptığınız aşamaları sıra sıra yazma şansınız var mı?

Geri
Yukarı