Dell G315 laptop 150 TL soğutucu tavsiyesi

joker0

Decapat
Laptop sistem olarak iyi fakat bundan dolayı da oyunlarda ısınma kaçınılmaz. Performansı etkilememesi için soğutucu fan arıyorum. Maksimum 150 TL bütçem var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop fanları dışa koyulan, benim denediklerim hep ucuz şeylerdi, hiç birinde oyun oynarken bilgisayarın altına koyduğumda, 1 derece bile sıcaklık düşdüğünü görmedim. Acaba gerçekten de böyle bir şey koyup sıcaklığı 10 derece falan düşürmek mümkün Mü bende çok merak ediyorum..... şu ürünü biri alsa denese sonuçları yazsa hiç fena olmazdı... bazıları bunun hakkında çok iddalı konuşuyorlar: Captcha Verification

Eğer böyle bir şey alacaksanız, illa Ki bence bu denemeye değer....

Laptop fanları dışa koyulan, benim denediklerim hep ucuz şeylerdi, hiç birinde oyun oynarken bilgisayarın altına koyduğumda, 1 derece bile sıcaklık düşdüğünü görmedim. Acaba gerçekten de böyle bir şey koyup sıcaklığı 10 derece falan düşürmek mümkün Mü bende çok merak ediyorum..... şu ürünü biri alsa denese sonuçları yazsa hiç fena olmazdı... bazıları bunun hakkında çok iddalı konuşuyorlar: Captcha Verification

Eğer böyle bir şey alacaksanız, illa Ki bence bu denemeye değer....

Laptopun alt kısmı bu şekilde. Sizin dediğinizin benimkiyle uyumlu olacağını sanmıyorum maalesef. IMG_2374.jpg

Bunu bir inceleyin ...
Birde bu videoya bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı