Dell G315 nasıldır?

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Dell G315

Bu model biraz daha inerse almayı düşünüyorum. G315 ile çok bilgi bulamadım, ısınıyor bu model diyorlar. Ne yapayım? 9400 TL civarına düşerse alınır mı? Dell servisi nasıl?

Son düzenleme:
Biraz daha düşerse alacağım şimdi pahalı biraz düşmezse Monster alacağım acelem yok araştırmaya devam ediyorum.

Daha düşmez çok zor. Dolar atacak ama sizin maaşınıza zam olmayacak :D.

Nazarın değdi yazdığın gibi ürünler eski fiyatlarına geri döndü bana da Monster yolları gözüktü.
Neyse beklemeye devam.
Edit: 1660 Ti için dayanıcamm yoksa Monster'ı alıp oynuyordum bile.

Son düzenleme:
Nazarın değdi yazdığın gibi ürünler eski fiyatlarına geri döndü bana da Monster yolları gözüktü.
Neyse beklemeye devam.
Edit: 1660 Ti için dayanıcamm yoksa Monster'ı alıp oynuyordum bile.

Al 8 daha ram tak derim

Hepsiburada'da bir ara yanlışık yaptı sanırım 32 GB'lık 1660 Ti 1TB+512 GB SSD modeli 5800 liraya satıyordu tam satın alacaktım. Ürün kalmadı hatası yedim.

Al 8 daha RAM tak derim.

Vatan'dan ürün almam ben +1000 TL kazık yemek istemiyorum. RAM+SSD dersek 11 k ta denk geliyor yaklaşık.
Ayrıca RTX2060 GTX1660 Ti'a göre çok daha fazla enerji tüketiyor. Kendim genelde orta düşük ayarlarda oynadığım için Benchmark'a bakarsan 1660 Ti genelde düşük ayarlarda daha fazla FPS veriyor tabii yüksek ayarlarda 2060 tokatlıyor ama ağır fark yok 5-10 FPS olmadı 15 FPS diyelim bu değerler için ona o kadar para vermeyi laptopta gereksiz buluyorum masaüstü olsa RTX almıştım bile. RTX 2060 taksam bu sefer RAM ve SSD ezik kalıyor 11 kdan aşağı inemiyorsun. Amacım GTX1660 Ti 16 GB RAM 1 TB SSD 0 HDD 120-144 HZ ekran ve olursa i7 10. nesil işlemci olmadı i5 10. nesil olmadı i7 9. nesil işlemci indirimle beraber 10 k altına düşerse alacaktım da dün 9.7 k ya vardı alabilseydim keşke ama kaldırmışlar ürünü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı