Elektronik Dell G3223D 10.000TL

heroesberkecc

Hectopat
Daha fazla  
Dün fiyatlarına zam gelmişti. Gaming.gen.tr'de yakında yapar diyordum fakat zam yerine indirim yapmışlar. almak isteyenler kaçırmamalı.

G3223D Dell 31.5" G3223D Fast IPS 165Hz 1Ms QHD Adaptive Sync USB-C (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Laptop.Com.TR

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2 22.PNG
    Ekran Alıntısı2 22.PNG
    347,9 KB · Görüntüleme: 135
Şu monitörü görünce cidden kafam dağılıyor.

Fiyatında bir şey yok ki 1K verip düzgün marka alabilirsin.

Dell G3223Q 4K Monitör almak istiyorum ama gaming.gen.tr satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti açısından rezalet bir yer. Paramla rezil olurum diye bulaşmıyorum.

Dell G3223Q 4K monitör almak istiyorum ama gaming.gen.tr satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti açısından rezalet bir yer. Paramla rezil olurum diye bulaşmıyorum.

Hocam dediğiniz gibi belki desteği kötüdür ama fiyatları iyi,
Destek için Dell servisi bu konuda bayağı iyi hani satıcı yerine ürünü düşünmek bu konuda daha mantıklı değil mi? Bende Ümraniyedeki mağazasından alışveriş yaptım her şeyle ilgilindilerdi mesela ama gene de farklılık gösterebilir.

Hocam dediğiniz gibi belki desteği kötüdür ama fiyatları iyi,
Destek için Dell servisi bu konuda bayağı iyi hani satıcı yerine ürünü düşünmek bu konuda daha mantıklı değil mi? Bende Ümraniyedeki mağazasından alışveriş yaptım her şeyle ilgilindilerdi mesela ama gene de farklılık gösterebilir.
Şikayetvar Yarım saat telefonda bekleyip ulaşamayan kişilerin yorumlarıyla dolu. Aynı yorumları bu forumdan da gördüm. Ümraniyedeki mağazaya ben de gittim benim yüzüme bakmadılar mesela. Sıkıntı yaşamazsanız her yerden memnun kalırsınız. Benim dert ettiğim konu sıkıntı yaşanması durumunda mağdur olmak ve internet alışverişlerinde oldukça şanssız biriyimdir. Dell servis 4 ölü pikselin altına işlem yapmıyor. Ölü piksel çıksa monitörü iade etmek istesen THH ile uğraştıracaklar. Yakın zamanda bu şekilde mağdur olan bir arkadaş vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı