Dell G515 AMD vs HP 15-EC0020NT

djark

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, ben laptop alacağım. Hem oyun oynayan birisiyim hem de üniversitede bilgisayar mühendisliğini hedefliyorum bu sene. Fiyatları şu an bütçeme göre uygun. 10000 TL bütçem var. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da başka laptop öneriniz var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/dell-g5...lir-bilgisayar-p-HBV00000VZ7N1?magaza=Secedit

Bir de bunlara denk geldim. 144 hz ekranları.

Son düzenleme:
Asus Tuf'u almanızı öneririm. Öbürlerini almamanızın nedenleri;
Dell G serisine ısınma sorunu mevcut.
Hp'ler ise eski nesil işlemciler kullanıyor, ayrıca Intel modeli ısınma sorunu.

Asus Tuf'u almanızı öneririm. Öbürlerini almamanızın nedenleri;
Dell G serisine ısınma sorunu mevcut.
Hp'ler ise eski nesil işlemciler kullanıyor, ayrıca Intel modeli ısınma sorunu.
anladım peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz: Acer Nitro 5 Core i5 9300H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
asus tufda ısınma sorunu var diyorlar. Fakat acer'ı da bilemedim. Fiyatı özelliklerine göre bence çok iyi.

Acer Nitro serisi iyidir fakat bu versiyonunu almanızı önermem çünkü 9. Nesil islemci kullanıyor, bu dönemde minimum Intel 10. Nesil veya Ryzen 4000 serisi cihazlar almanızı öneririm.

Acer Nitro serisi iyidir fakat bu versiyonunu almanızı önermem çünkü 9. Nesil islemci kullanıyor, bu dönemde minimum Intel 10. Nesil veya Ryzen 4000 serisi cihazlar almanızı öneririm.
1660ti ile rtx 2060 arasındaki fark için değmez mi? Yoksa aralarında çok büyük bir fark yok mu?

1660ti ile rtx 2060 arasındaki fark için değmez mi? Yoksa aralarında çok büyük bir fark yok mu?
Rtx 2060 güçlü bir kart fakat Intel'in 9. Nesil işlemcileri o kadar iyi değil. Güncel kalmak varken niye daha eski bir sistem alasınız ki. Benim şahsi düşüncem 10. Nesil/Ryzen 4000 işlemci barındıran ve Gtx 1660 ti bulunan bir laptop almanız fakat 9. Nesil islemciye hayır demem diyorsanız attığınız laptopu alabilirsiniz.

Rtx 2060 güçlü bir kart fakat Intel'in 9. Nesil işlemcileri o kadar iyi değil. Güncel kalmak varken niye daha eski bir sistem alasınız ki. Benim şahsi düşüncem 10. Nesil/Ryzen 4000 işlemci barındıran ve Gtx 1660 ti bulunan bir laptop almanız fakat 9. Nesil islemciye hayır demem diyorsanız attığınız laptopu alabilirsiniz.
Teşekkür ederim peki son defa bir soru sormak istiyorum.
Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz?

Teşekkür ederim peki son defa bir soru sormak istiyorum.
Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz?
Aralarından Tuf'u seçmenini öneririm, Msi'ın Thin serisi kasalarının çok iyi olmadığını duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı