Dell G515 R5 4600H alınır mı?

Dell G515 alınır mı

• Alınır

Oy: 14 73,7%
  • Alınmaz

Oy: 5 26,3%

• Oy verenlerin toplamı
    19

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Dell G515
Dell'de Ryzen 4000 serisi işlemciler ile piyasaya çıkmış.
  • Ryzen 4600H.
  • 6 GB AMD Radeon RX 5600M.
  • 512 GB SSD.
  • 8 GB RAM (ileride arttılır tabii ki de)
  • 60Hz ekran (ne yapalım CPU ve GPU iyi buna da katlanacağız:))
  1. Laptopun donanımları bunlar ancak AMD'nin ekran kartlarını bilmiyorum. GTX 1660 Ti ayarında mıdır bu RX5600M?
  2. Bu sene çıkan ASUS TUF serisi gibi mühendislik hatası veya kronik sorunları var mıdır?
  3. CPU ve GPU 4 5 yıl güncel oyunları oynatır mı?(Ultra ayarlar olacağına High olur yıllar geçtikçe ayarları kısacağız orası işin gerçeği)
  4. Çok ısınır mı Gaming laptoplar tabii ki de ısınıyor ancak 90 100 dereceyi de sık sık görmemeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır seçeneğini seçtim çünkü;
Alınmaz seçeneğini direk seçersem kafadan silebilirsin. Ve ürünü alan 2 kişi klavye kısmının ısındığını belirtmiş. Ryzen 4000 serisi mobil işlemcilerin daha fazla piyasaya çıkmasında fayda var. Çünkü incelemeler de artar. Sonuç olarak paranız kısıtlı ise alınır tabi. Yaz aylarında olduğumuz için genel bir sıcaklık yorumu yapmış olabilirler. Ancak şüphe ile alım yapacaksanız pişman olmayacağınız bir karar olsun çünkü 7800TL az para değil. Bu arada o fiyatlara Monster kategorilerinde 120Hz ekranlar ve 10. nesil Intel işlemciler mevcut.

Bu laptopu ben de düşünmüştüm bir tane video var R7 olan versiyonu 1660 Ti ile karşılaştırıyor belki yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu laptopu ben de düşünmüştüm bir tane video var R7 olan versiyonu 1660 Ti ile karşılaştırıyor belki yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim. Birbirine yakın ekran kartları.
Beni düşündüren panel IPS değil de VA panel olması. VA panel konstrastları daha iyi ancak görüş açısı IPS'e göre daha düşük.

Sonradan eger bakan olursa diyorum internette yabanci PC yorumculari senenin en kotu laptopu secmisler bile kutusundan yeni cikmis bir Dell G515SE agir performansta 100 C sicakligi goruyor ortalama. Testin yapildigi ortam 21 C. Kaldi ki eger sen 3 4 aylik tozlanmis bir laptopta 30 C ortam sicakliginda oynamaya kalkarsan bu laptop yanar erir. Ya AMD sicmis ya da Dell onu bilemiyorum onu bir arastirin eger dellse diger AMD'li modellere yonelebilirsiniz.

Sonradan eger bakan olursa diyorum internette yabanci PC yorumculari senenin en kotu laptopu secmisler bile kutusundan yeni cikmis bir Dell G515SE agir performansta 100 C sicakligi goruyor ortalama. Testin yapildigi ortam 21 C. Kaldi ki eger sen 3 4 aylik tozlanmis bir laptopta 30 C ortam sicakliginda oynamaya kalkarsan bu laptop yanar erir. Ya AMD sicmis ya da Dell onu bilemiyorum onu bir arastirin eger dellse diger AMD'li modellere yonelebilirsiniz.

Dell'de sorun var. Aynı işlemcili Acer laptoplar Dell gibi kalorifer değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı