Dell G7 7588 piyasaya çıktı

Dell'in yeni oyuncu dizüstü modeli G7 7588 piyasaya çıktı. 15.6 inç ekranlı dizüstü bilgisayar Intel Core i5 8300H ve i7 8750H işlemci ve Nvidia Geforce GTX1050/GTX1050ti ve GTX1060 Max-Q ile sunulan modelde 1TB SSHD (8GB önbellekli 1TB HDD) standart oldu. GTX1050, i5 8300H ve 8GB RAM ile sunulan baz modelin fiyatı Dell'in ABD resmi mağazasında 850 Dolar.
Screenshot_20180509-211500.jpg

Max-Q olması beni Dell'den itiyor. Fakat iyi ki Thunderbolt 3 var ki harici takabiliyoruz. XG Workstation gibi.
Max-Q o kadar da kötü sayılmaz. Ben de ön yargılıydım hep. Ancak laptoplar için daha verimli olmakta. Daha az ısınmakta ve daha sessiz. Öte yandan OC uygulayarak hemen hemen 1060'a denk gelebiliyor. Dave Lee de inceledi. Isınma sorunu halledilmiş gayet güzel durum.
Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max-Q o kadar da kötü sayılmaz. Ben de ön yargılıydım hep. Ancak laptoplar için daha verimli olmakta. Daha az ısınmakta ve daha sessiz. Öte yandan OC uygulayarak hemen hemen 1060'a denk gelebiliyor. Dave Lee de inceledi. Isınma sorunu halledilmiş gayet güzel durum.
Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam, güzel de bu işin bir de O.C uygulamak istemeyen kullanıcıları da var hocam. Hem TR'de MSI kadar olur bu Dolar'ın artmasıyla.

Tamam, güzel de bu işin bir de O.C uygulamak istemeyen kullanıcıları da var hocam. Hem TR'de MSI kadar olur bu Dolar'ın artmasıyla.
150 MHZ' lık hız artışı sorun olacağını zannetmiyorum. Tabi kişiye kalmış. Fiyatı gayet uygun ancak ilk geldiğinde fiyatı fazla tuzlu olacağına eminim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı