Dell Gaming 7577 CS:GO Düşük FPS ve Yürüme Sorunu

HelpMe

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle oyunu oynarken ileri gitmek için w bastığımda ileri gidiyorum fakat bir süre sonra karekterim duruyor w basmama rağmen parmagımı W'den çekip tekrar bastıgımda tekrar hareket ediyor bir süre sonra yine aynı döngüyü yaşıyorum diğer tuşları denemedim. Çünkü genelde W çok basılıyor. Klavyede donanım olarak sorunum yok bir çok kez temiz kurulum yaptım. FPS konusuna gelirsek bu sistem ile yüksek ayarlarda 100-130-150 gibi değişken FPS'ler alıyorum. Ayrıca pil açarken veya Chrome girerken kısa süreli donma olayını yaşıyorum işletim sisteminden kaynaklıymış güncelleme bekliyorum. Sorunum bu donma yüzünden mi oluyor diye Insider sürüme geçtim donma sorunu gitti fakat FPS ve W sorunu aynı kaldı. Başka bir şey mi var ?

Sistemim:
Dell Gaming 7577
Intel Core i7 7700HQ
16GB
1TB + 256GB SSD
GTX1060
Windows 10 15.6" FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü inceleyince 5 kişiden 1 kişi şikayet ediyor ilginç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nerede o eski bilgisayarlar. 2011 yılında Toshiba Satellite L775 almıştık şu ana kadar hiç bir sorunu ile karşılaşmadım ne ekran kartı ne anakartı. Yıllardır işlemciye termal macun bile sürmedim o derece gıkı çıkmadı. Toshiba Türkiye'den çekilmeseydi tekrardan hiç düşünmeden Toshiba alırdım.

Haklısınız ama elimdeki bilgisayar bu çözüm lazım bana :dikkatli:
Oyuna girip hareket tuşlarını ok tuşlarına atadım ve aynı şekilde sorun devam ediyor klavyemde sorun yok.Ayrıca PUBG gibi oyunlar'dada sıkıntı olmadı oyundan kaynaklı bir şey mi ?
Sorunun bütün oyunlarda olduğunu buldum.Her oyunda ileri giderken duruyor birden ve elimi çekip tekrar basmam gerekiyor.

Son düzenleme:
Bende tam tersi oluyordu. Tuşta W tuşuna basmayı bıraksam da belli bir süre kendisi gidiyordu. Uzun süreli bastığımda W tuşuna ise bıraktığımda bile saniyeler boyunca devam ediyordu basmaya kendisi :). Sırf bunun yüzünden oyunlarda hep kaybediyordum. Garantiye gönderdim klavyeyi değiştirince sorun düzelmişti.

Teşekkürler klavye değiştirmek yerine iade ve ya değişim yapmayı düşünüyorum uzun bir süre uğraş cam sanırım 1 ay oldu daha alalı makina'yı.

Teşekkürler klavye değiştirmek yerine iade ve ya değişim yapmayı düşünüyorum uzun bir süre uğraş cam sanırım 1 ay oldu daha alalı makina'yı.
Büyük ihtimal reddederler diye düşünüyorum. Bu tarz sorunlarda cihazı onarırlar. Değişim biraz lükse kaçar. Düzelmezse değiştirirler de klavye yüzünden böyle bir şey yapar mı sanmam.

Kusurlu ürün veriyorlar daha 1 aylık cihazın içine açtırmak hiç içime sinmiyor o yüzden epey bir uğraşacağım senin cihazın neydi ?

Kusurlu ürün veriyorlar daha 1 aylık cihazın içine açtırmak hiç içime sinmiyor o yüzden epey bir uğraşacağım senin cihazın neydi ?
Dell inspiron 5548. Garanti firma gayet iyi. Koç sistem 5 kere götürdüm şuana kadar iki dell laptop (5537,5548)kullandım. Gayet yeterince ilgilenip çözüyorlar sorunu belki onlarla irtibata geçip sorunu anlatırsanız ilgilenir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı