Dell Gaming G15-FGR556W85C garantiyi bozmadan RAM takma

Atayım şimdi 5 dk ya güncellerim.
Ekte görebilirsin. Genellikle web'de gezinirken böyle.
Çok teşekkürler. Bilgisayarı buzhanede mi çalıştırıyorsun? 😅 çok düşük sıcaklıklar. Yani evde MacBook var, o bile bu kadar düşük sıcaklıklarda çalışmıyor. İşlemcisi ryzen 5 5600h di mi?

Çok teşekkürler. Bilgisayarı buzhanede mi çalıştırıyorsun? 😅 çok düşük sıcaklıklar. Yani evde MacBook var, o bile bu kadar düşük sıcaklıklarda çalışmıyor. İşlemcisi ryzen 5 5600h di mi?
Yani Adana'dayım, bura pek soğuk değil ama sıcak da değil. Kombi yakmıyorum yani, odanın kendi soğukluğuyla böyle genelde. Evet Ryzen 5 5600h

Çok iyimiş hocam. Güle güle kullan. Bende bakalım servisten değişerek gelirse ona göre bakacağım. Birde fanlar sürekli çalışıyor mu?
Belli bir dereceye kadar çalışmıyor, oyundayken çalışıyor ama performans modundaki kadar gürültülü olmadı hiç. Teşekkür ederim.

R5 5600h / RTX 3050 modelini kullanan arkadaşlar,cihazdan memnun musunuz ?

Cihazda 2x USB 2.0 / 1x USB 3.2 portu var.Bu sorun yaratıyor mu ?
Benim cihaz hala değişim için firmada. Çok az kullanım deneyimim oldu. USB type C ye çoklayıcı aldım o yüzden çok sorun yaratmıyor portlar.

Benim cihaz hala değişim için firmada. Çok az kullanım deneyimim oldu. USB type C ye çoklayıcı aldım o yüzden çok sorun yaratmıyor portlar.
Yani illaki az gelir ama Gökder in dediği gibi çoklayıcı ile iş halloluyor. Ancak 512 SSD Yanina HDD eklenemiyor. Asıl kötü tarafı bu bence.
Çoklayıcılar bazen sorun yaratıyor diyolar o yüzden güvenemiyorum.Aslında 3 tane port bana yeterli ama portların 2 tanesinin USB 2.0 olması biraz eski teknoloji kalmış,bu yüzden sormak istedim sorun yaratır mı diye.
Bu modelde GPU 80w mi 95w mi ? Birde dB ile arttırma yapılabiliyor mu ?

Çoklayıcılar bazen sorun yaratıyor diyolar o yüzden güvenemiyorum.Aslında 3 tane port bana yeterli ama portların 2 tanesinin USB 2.0 olması biraz eski teknoloji kalmış,bu yüzden sormak istedim sorun yaratır mı diye.
Gpu 90w, USB 2 bin bir tanesi 5gb/s veri aktarım hızına sahip diye biliyorum. Yani USB 3.0gibi. Çoklayıcıyı kaliteli alırsın. Çoklayıcıya fare klavye gibi basit arayüz aygıtlarını takarsın.
image.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı