Dell Inspiron 15-3567 HDD yerine takılan SSD algılanmıyor

parpalek

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar. Dell marka Inspiron 15-3567 modelli dizüstü bilgisayarımın HDD yerine SSD taktım lakin bilgisayarı başlattığımda disk algılanmıyor fakat aynı şekilde HDD tekrar takıldığında ise çalışıyor. Bu konuda ne yapabilirim?

73F96D4C-3E04-4528-B04A-5419052043E1.jpeg

00ECF4EA-522A-4600-B8D1-B228564DEEC7.jpeg

Elinizde kurulum USB'si varsa onunla birlikte deneyin. Kurulum ekranında biçimlendirme yapmayı deneyebilirsiniz.

Merhabalar tekrardan. Diski masaüstü bir PC'ye takıp disk yöneticisinden tanıttım ve sistem kurulumu gerçekleştirdim, o şekilde çalıştı. Nasıl yaptığımı tam olarak ben de bilmiyorum lakin kullanıyorum şu an. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Böyle bir şeyi ilk kez görüyorum, sistem desteklemiyor desem, öyle bir şey olmaz. SATA arayüzü sorunlu desem HDD'yi algılıyor. Düşük de olsa sistemin desteklemiyor olma ihtimali var. @Yener K., bir bakar mısınız?

Elinizde kurulum USB'si varsa onunla birlikte deneyin. Kurulum ekranında biçimlendirme yapmayı deneyebilirsiniz.

Merhabalar tekrardan. Diski masaüstü bir PC'ye takıp disk yöneticisinden tanıttım ve sistem kurulumu gerçekleştirdim, o şekilde çalıştı. Nasıl yaptığımı tam olarak ben de bilmiyorum lakin kullanıyorum şu an. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Sonuçta biçimlendirme yapmışsınız.

Geri
Yukarı