Dell Inspiron 15 5567 i5 dizüstü için SSD önerisi

HemşireBey

Yoctopat
Daha fazla  
Laptopum çok yavaşladı. Güncelleme yapsam da format atsam da hala aynı yavaşlıkta devam ediyor. Hızlandırmak için SSD'yi önerdiler. Beni üzmeyecek, işim görecek uzun ömürlü kaliteli SSD önerebilir misiniz? Hafızası 500gb/1tb olabilir. HDD'yi de optik sürücü yerine takacağım. Siz dahi insanlar, bana güzel bir SSD önerirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
480/500GB:

960GB/1TB:

*CS900 ve Burst daha çok giriş seviyesi olan ürünlerdir, eğer bütçeniz varsa Ultra 3D ile 870 EVO'ya yönelmenizi öneririm.

480/500GB:

960GB/1TB:

*CS900 ve Burst daha çok giriş seviyesi olan ürünlerdir, eğer bütçeniz varsa Ultra 3D ile 870 EVO'ya yönelmenizi öneririm.
Teşekkür ediyorum.
480/500GB:

960GB/1TB:

Hocam çok teşekkür ediyorum. EVO 870 aldım. Technopat sayesinde Windows kurdum. SSD bambaşka bir şey. PC bu kadar hızlanacağını bilseydim en baştan alırdım. Üründe çok iyi 906 TL aldım.

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ediyorum. EVO 870 aldım. Technopat sayesinde Windows kurdum. SSD bambaşka bir şey. PC bu kadar hızlanacağını bilseydim en baştan alırdım. Üründe çok iyi 906 TL aldım.
Hayırlı olsun hocam güzel seçim yapmışsınız.
SSD'nin kendi yazılımı olan Magician'ı da indirmeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı