Dell Inspiron 15 7559 ışık sızması

Polodaki_adam

Kilopat
Daha fazla  
4 gün önce Bimeks'ten almış olduğum dizüstü bilgisayarda ışık sızması olduğunu düşünüyorum. Bu sorunla alakalı birçok şikayet var ve bu sorunun ne kadarı benim bilgisayarım için sorun oluşturur? İade veya değişim istemeli miyim?Normal kullanımda bu sorun fark edilmiyor ancak karanlıkta bir miktarı gözüküyor.

6.jpg

Cevaplar için teşekkürler.3600'e almıştım internetten.549 lira da hediye bipara verdiler.Şu ekranı dışında ürün sağlam zaten soğutması,oyun performansı çok iyi.Dün değişim talebiyle servise gönderdim sonuç ne olur bekleyip göreceğiz.

Cevaplar için teşekkürler.3600'e almıştım internetten.549 lira da hediye bipara verdiler.Şu ekranı dışında ürün sağlam zaten soğutması,oyun performansı çok iyi.Dün değişim talebiyle servise gönderdim sonuç ne olur bekleyip göreceğiz.
Sonuçu tekrardan bizimle paylaşırsan çok iyi olur dostum oyun performansı çok iyi demişsin hangi oyunlarda low med v.s denedinmi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı