Dell Inspiron 15 7559 Samsung M.2 SSD uyumlu mudur?

Lehun

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
970 Evo Plus
Merhaba arkadaşlar, "Dell Inspiron 15 7559" arkadaşımın bilgisayarı var. İçinde normalde hard disk var. SSD takmayı düşünüyordum ama içinde M.2 yuvası olduğunu öğrendim. SATA M.2 takabiliyormuşum. NVMe takamıyorum diye öğrendim. Samsung 970 Evo Plus 1 TB Nvme SSD m2 MZ-V7S1T0BW Siyah TR Garantili Fiyatı
Bu linkteki M.2'yi alacağım ama fotoğrafta NVMe yazıyor ama özelliklere baktığımda bağlantı tipi SATA M.2 yazıyor. Ben bu ürünü bilgisayarıma takabilir miyim? Bilenler cevap yazarsa sevinirim. Mümkünse bilgisayarın da özelliklerine bakarak cevap verirseniz iyi olur.

Ssd M2 vs konusunda hiç bilgim yok. O yüzden en iyi bilenler yardımcı olur diye size soruyorum. Yanlış öğrenmediysem Sata M2 ve nvme M2 diye ikiye ayrılıyor galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu linkte M2 girişi gördü arkadaşım ve bana dedi ki sata M2 takabilirsin buna. Ama nvme takamazsın ona göre al dedi. Ben de en kaliteli Samsung olur diye bu ürünü buldum. Ama alsam takabilir miyiz bilmiyorum uyumlu mu ?

Hocam yanlış biliyorsam birisi beni de aydınlatsın. SSD ya SATA porta ya da M2 porta sahip olur diye biliyorum. SATA M2 diye bir SSD türü mü varmış?
Dell 15 7559 M.2 SSD önerisi daha önce forumda böyle bir konuşma da geçmiş

Geri
Yukarı