Dell Inspiron 15 7577 açılırken Dell logosunda bekliyor

judas55

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Dell insprion 15 7577 dizüstü bilgisayarım termal macun değişiminden sonra açılışta Dell logosunda 2 dakika beklersem açılıyor veya 2 dakika beklemek yerine Dell logosundayken güç tuşundan PC'yi kapatıp açarsam bekleme yapmadan açılıyor. BIOS güncellemesi yaptım fakat sorunum çözülmedi. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Tüm sürücülerinizin güncel olduğuna emin misiniz?
evet tüm sürücülerim güncel. Bilgisayarcıya termal macun değişimine verdim aldıktan sonra böyleydi bilgisayarcıyı geri arayıp sorunu anlattım biosunda problem var tekrardan bios yazmam lazım 400tl ücreti var tarzı bir konuşma yaptı fakat termal macun değiştirmeden önce hiç böyle bir sorunum yoktu

Evet tüm sürücülerim güncel. Bilgisayarcıya termal macun değişimine verdim aldıktan sonra böyleydi bilgisayarcıyı geri arayıp sorunu anlattım BIOS'unda problem var tekrardan BIOS yazmam lazım 400TL ücreti var tarzı bir konuşma yaptı fakat termal macun değiştirmeden önce hiç böyle bir sorunum yoktu

Yaşınız küçük mü? Alın annenizi babanızı kapısına dayanın. Siz bu işlemi yapmadan önce bilgisayarda sorun yoktu diye. Bir de 400 TL fiyat vermiş utanmaz.

Geri
Yukarı