Dell Inspiron 3511 laptop nasıldır?

yunus0025

Centipat
Daha fazla  
Dell'den uzak durun. Oyun oynamak vb. işlerle uğraşacaksanız hem termal açıdan hem PSU açısından sıkıntılar yaşarsınız.

Son düzenleme:
Merhaba, birkaç gündür 12 bin civarına dizüstü bilgisayar araştırıyorum. Bu fiyata alınabilecek en makul bilgisayar bu gibi geldi bana. Harici 2 GB MX350 ekran kartı olması gibi bir avantajı varmış diğerlerine göre. Linkini aşağıya bırakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam en mantıklısı 1 ay sonra bile olsa 3-4K bütçe ekleyerek RTX ekran kartlı bir laptop almak. En düşük ihtimal le 3050 alırsınız oda MX 350'den kat kat daha iyi performans verir üstelik böyle uyduruk laptoplara 12K vermemiş olursunuz.

Bir bilgisayara karar verecek gibi oluyorum, biri asla onu alma diyor. Sürekli bir kararsızlık hali çok yordu beni agalar :D . Dell i de rafa kaldırdım o zaman.

Bir bilgisayara karar verecek gibi oluyorum, biri asla onu alma diyor. Sürekli bir kararsızlık hali çok yordu beni agalar :D . Dell i de rafa kaldırdım o zaman.
Hangi bilgisayarlar için alınmaz diyorlar? Dell oyun oynayacaksanız alabileceğiniz en kötü bilgisayarları yapıyor. Normal kullanıcı için hiçbir marka arasında fark olmaz tabii.

Aslında ofis için arıyorum bilgisayarı ama nadir de olsa oyun oynarım. Bundan önce huawei matebook düşünüyordum .
Hangi bilgisayarlar için alınmaz diyorlar? Dell oyun oynayacaksanız alabileceğiniz en kötü bilgisayarları yapıyor. Normal kullanıcı için hiçbir marka arasında fark olmaz tabii.

Matebook'lar tam ofis laptopu. Bazı modellerinde yazılımsal kronik sorunlar var. Oyun da oynayacaksanız önermiyorum, Matebook'lar APU laptoplar.

12bin civari için yukarıdaki Aspire hem ofis işinizi hem oyun anlamında işinizi görür.
Hocam bu cihaza ne diyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı