Çözüldü Dell Inspiron 3521, 7670M ekran kartı driver yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Purelove74

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, sizlere bir sorum olacak. Yardımcı olursanız çok memnun kalırım çünkü kafayı yemek üzereyim. Başlıkta belirttiğim gibi Dell Inspiron 3521 marka dizüstü bilgisayarımın AMD 7670M sürücüsünü bir türlü yükleyemiyorum işletim sistemi Windows 10 X64 DDU ile güvenli moddan bütün AMD ve Intel HD Graphics 4000 sürücülerini silip tekrar yükledim fakat AMD bir türlü yüklenmiyor ve yükleme sırasında ya donuyor ya da mavi ekran hatası alıyorum. Mavi ekran hatası ise kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diyor ve yeniden başlatıyor sistem kendini ve açamadan tekrar mavi ekran veriyor. Ancak güvenli modda açıp AMD'yi devre dışı bıraktığımda sistem açılıyor. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,

Büyük ihtimalle GPU çipi sorunu yaşıyorsunuz, re-balling işlemi sorunu çözebilir veya yeni bir GPU çipinin anakartınıza eklenmesi gerekebilir. Bunu siz yapamazsınız, bir uzmanın yapması daha iyi olacaktır.

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba,

Büyük ihtimalle GPU çipi sorunu yaşıyorsunuz, re-balling işlemi sorunu çözebilir veya yeni bir GPU çipinin anakartınıza eklenmesi gerekebilir. Bunu siz yapamazsınız, bir uzmanın yapması daha iyi olacaktır.

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı