Dell Inspiron 3521 sistemde performans düşüklüğü

FlameBoard

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Laptopumda 1-1.5 sene önce CS:GO ve bilimum oyunları oynayabiliyordum. Sonrasında format atıp 1 yıl gibi bir müddet hiç oyun oynamadım. Şu an lisanslı Windows 10 kullanıyorum bütün sürücüleri Win Update ile güncelledim. Fakat Driver Identifier uygulaması ekran kartımın güncel olmadığını gösteriyor. Ne yapmalıyım?
Dipnot: Laptopum 6-7 yıllıktır.
Başlıca Özellikleri: Dell Inspiron 3521, i5 3317U, HD 7670M, 6 GB 1600MHz RAM ve Windows 10 Home Single Language.

Ekran kartımın donanım kimliği:
PCI\VEN_1002&DEV_6840&SUBSYS_05981028&REV_00

Son düzenleme:
Merhabalar. Laptopumda 1-1.5 sene önce CS:GO ve bilimum oyunları oynayabiliyordum. Sonrasında format atıp 1 yıl gibi bir müddet hiç oyun oynamadım. Şu an lisanslı Windows 10 kullanıyorum bütün sürücüleri Win Update ile güncelledim. Fakat Driver Identifier uygulaması ekran kartımın güncel olmadığını gösteriyor. Ne yapmalıyım?
Dipnot: Laptopum 6-7 yıllıktır.
Başlıca Özellikleri: Dell Inspiron 3521, i5 3317U, HD 7670M, 6 GB 1600MHz RAM ve Windows 10 Home Single Language.

Ekran kartımın donanım kimliği:
PCI\VEN_1002&DEV_6840&SUBSYS_05981028&REV_00
O tür driver uygulamalarını kullanmayın. Windows çoğu zaman kendisi güncelliyor. Eğer güncel olmadığını düşünüyorsan AMD'nin sitesinden güncelleyebilirsin.

Hayır. Aksine dediğiniz uygulamada ki driver problem çıkarabilir.
Teşekkür ederim.Ayrıca bir sorum daha var şuan laptopum pilsiz acaba bu yüzden yapıyor olabilir mi? Pil yok ama yüksek performans ayarında.
1635716206078.png
Hangisini seçmeliyim?

Teşekkür ederim.Ayrıca bir sorum daha var şuan laptopum pilsiz acaba bu yüzden yapıyor olabilir mi? Pil yok ama yüksek performans ayarında.
Hayır kablo ile bağlıyken pil kullanım dışı kalıyor. Belki cihazınızın termal macunu kuruduğu için performansını kısıyor olabilir. En son ne zaman bakım yaptınız.

Geri
Yukarı