Dell Inspiron 3558 alınır mı?

Pes'lerin çoğunu rahatlıkla oynatır. Ram ilavesi belli bir sınıra kadar yapılabilir ama ekran kartı ilavesi imkansız dizüstü bilgisayarda. Ofis ders kodlama için çok rahat kullanırsınız. İsterseniz de sonradan soğutu alırsınız. (Ki oyun fazla oynanmadıkdan sonra soğutucuya da gerek yok)
Anladım kardeşim sağolasın.
Son olarak Virtual Box (Sanal Makine) kullansam bir sıkıntı olmaz değil mi? ( Kasma vs.)
Sanırım İntel'in bu işlemcisinde sanallaştırma teknolojisi vardı.

Anladım kardeşim sağolasın.
Son olarak Virtual Box (Sanal Makine) kullansam bir sıkıntı olmaz değil mi? ( Kasma vs.)
Sanırım İntel'in bu işlemcisinde sanallaştırma teknolojisi vardı.
İ5 olduğu için çok problem yaratmaz diye düşünüyorum. Ne kuracağınıza bağlı ama yine de.

Pes'lerin çoğunu rahatlıkla oynatır. RAM ilavesi belli bir sınıra kadar yapılabilir ama ekran kartı ilavesi imkansız dizüstü bilgisayarda. Ofis ders kodlama için çok rahat kullanırsınız. İsterseniz de sonradan soğutu alırsınız. (Ki oyun fazla oynanmadıktan sonra soğutucuya da gerek yok)

Katılıyorum ben şu an Dell Inspiron 3558 deyim eğer 12 GB RAM (en az) e yükseltirsen anca adam gibi FPS alırsın...Ama eğer ofis, Kodlama vb. için rahatlıkla kullanırsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı